RadioEXPO 2015 – już za niecały miesiąc

RadioEXPO w liczbach

Już za niecały miesiąc odbędzie się w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport najważniejsze w Polsce spotkanie branży radiokomunikacji profesjonalnej – Konferencja i Wystawa RadioEXPO 2015. Będzie to doskonała okazja aby zapoznać się z najnowszymi technologiami łączności radiowej. W zeszłym roku w premierowej edycji konferencji uczestniczyło 280 osób,w tym czołowi specjaliści ze służb publicznych: policja, straż, pogotowie, BOR, ABW itp oraz sektora energetycznego. W tym roku organizatorzy zamierzają zgromadzić ponad 300 czołowych specjalistów z branży PMR.

Złotym sponsorem tegorocznego wydarzenia jest firma ATDI, lider w dziedzinie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwości. Wśród srebrnych sponsorów imprezy znalazły się firmy: Airbus Defence & Space, Sepura oraz Motorola Solutions. Grono wystawców to 15 czołowych firm z branży, które będą prezentować innowacyjne produkty na swojej ekspozycji.

“RadioEXPO jest ważnym spotkaniem, łączącym jednocześnie ciekawy i pełny nowości program techniczny z sympatyczną i motywującą do wymiany poglądów atmosferą. Nasza obecność w tym roku jako złotego sponsora podkreśla europejski charakter konferencji i relacje polsko-francuskie w dziedzinie telekomunikacji. Polskie biuro ATDI, na RadioEXPO 2015, po raz pierwszy podzieli się efektami pracy nowego departamentu webaplikacji, specjalnego autorskiego programu odpowiadającemu specyfice i wymogom naszej branży zarówno cywilnej, jak i wojskowej, a który od marca tego roku działa w właśnie Warszawie.” – powiedziała Agnieszka Slosarska, Prezes ATDI Sp. z o.o.

“Po sukcesie pierwszej edycji i bardzo pozytywnym przyjęciu przez branżę ufamy, że w tym roku uczestnicy dopiszą jeszcze liczniej niż rok temu. Spodziewamy się około 350 gości, wobec 280 w ubiegłym roku. To dla nas zaszczyt, że firma ATDI została głównym sponsorem naszego spotkania. Ze swej strony gwarantujemy bogaty panel prezentacji, ciekawą ekspozycję najnowszych produktów, doskonałą atmosferę oraz smaczną polską kuchnię. Swój udział zapowiedziało również kilku ważnych gości zagranicznych” – powiedział Mariusz Waruszewski, organizator i pomysłodawca wydarzenia.

Udział w RadioEXPO 2015 jest bezpłatny dla wszystkich końcowych użytkowników systemów łączności radiowej a rejestrację można dokonać poprzez stronę: http://radioexpo.pl/rejestracja/

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

Radioexpo-2015-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnejRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, GSM-R, CDMA, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się 7 października 2015 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń