Poznaliśmy oferty na dostawę sprzętu łączności TETRA dla PSP w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży

s_wozniak_21_06_16_m14.jpg

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie ogłosiła zamówienie realizowane na podstawie ustawy związanej z wizytą Papieża Franciszka i odbywającymi się w Krakowie ŚDM. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu łączności radiowej TETRA.

Szczegóły zamówienia to:

1) Radiotelefony doręczne – 215 zestawów. Radiotelefon ma być wyposażony w pełną klawiaturę alfanumeryczną, kolorowy wyświetlacz oraz wbudowany moduł GPS i Bluetooth. W ukompletowaniu ma się znajdować m.in. dodatkowy akumulator, mikrofonogłośnik ze stopniem ochrony min. IP67 oraz ładowarka biurkowa z zasilaczem do sieci 230V wraz z adapterem zasilania umożliwiającym podłączenie ładowarki w samochodzie. Wykonawca ma dostarczyć również pięć zestawów do programowania.

2) ładowarki wielostanowiskowe – 12 sztuk. Ładowarka ma obsługiwać oferowane radiotelefony doręczne standardu TETRA i zapewniać ładowanie min. 6 radiotelefonów równocześnie.

3) Szkolenie – Czas szkolenia ma wynosić min. 24 godziny, a zakres ma obejmować budowę systemu TETRA, zasadę działania, konfigurację, programowanie systemu i radiotelefonów do pracy w systemie TETRA.

Kryterium oceny ofert to w 100% cena. Zamawiający przewidywał, po upływie terminu składania ofert, możliwość przeprowadzenia negocjacji dotyczących warunków umów z wybranymi Wykonawcami. Zamówienie ma być zrealizowane do 5 lipca bieżącego roku. Wykonawca ma udzielić 36 miesięcy gwarancji na cały sprzęt i 12 miesięcy na akumulatory do radiotelefonów.

Złożone zostały 4 oferty (kolejność od najmniejszej kwoty brutto):

1) KARISMA Radiotelekomunikacja – 384 331,95 zł

2) RTcom s.c – 392 895,21 zł

3) Siltec Sp. z o.o. – 455 510,82 zł

4) IP Connect Sp. z o.o. – 1 342 194,54 zł

Za najkorzystniejszą uznano ofertę firmy KARISMA Radiotelekomunikacja.

Źródło:www.straz.krakow.plFot.:www.straz.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń