(AKTUALIZACJA) Pomorski Urząd Wojewódzki zainteresowany trankingiem CDMA

system-cyfrowej-lacznosci-dyspozytorskiej-polkomtel

Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku zwrócił się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej (badanie rynku) na świadczenie usług łączności dyspozytorskiej w technologii CDMA na potrzeby Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Opis przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę 62 radiotelefonów dyspozytorskich, 7 niezależnych konsol oraz niezbędnych łączy w dwóch lokalizacjach zamawiającego tj.: Gdańsku i Słupsku.

Wykonawca wypożyczy, na okres świadczenia usługi, 62 radiotelefony działające w sieci typu dyspozytorskiego. Wśród parametrów radiotelefonu jest waga poniżej 250 g, klasa ochrony IP54, wyświetlacz LCD, zestaw słuchawkowy w zestawie oraz dodatkowa bateria. Sieć łączności dyspozytorskiej powinna pracować w technologii CDMA i obejmować swoim zasięgiem obszary objęte zabezpieczeniem medycznym skoncentrowanych dyspozytorni medycznych w Gdańsku i Słupsku – tj. obszar województwa pomorskiego.

System powinien zapewniać połączenia grupowe, prywatne, dołączenie do rozmowy, kolejkowanie rozmów, priorytety połączeń grupowych i prywatnych, połączenia wywłaszczające i alarmowe oraz prezentacja nazwy grupy.

Do organizacji i zarządzania łącznością przez dyspozytorów – Wykonawca dostarczy konsole dyspozytorskie w ilości 7 sztuk (rozmieszczone w 2 lokalizacjach). Wymagane parametry konsoli obejmują możliwość prowadzenie rozmów we wszystkich grupach, podsłuch i nagrywanie wszystkich rozmów, widok historii poleczeń, zdalne blokowanie i odblokowanie użytkownika.

Swoje propozycje należało składać do 5 grudnia ubiegłego roku. Usługa będzie świadczona przez 7 miesięcy od dnia podpisania umowy. Po zakończeniu okresu świadczenia usługi konsole dyspozytorskie (urządzenia) pozostają własnością Zamawiającego.

AKTUALIZACJA (03.01.2017) – Firma Nordisk Polska (należąca do Polkomtela) złożyła jedyną ofertę na kwotę brutto 114 616,32 zł. Treść oferty spełnia wymagania zamawiającego.

Źródło: gdansk.uw.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń