Platan zachęca do bezpłatnego testowania usługi „Jednoczesne Alarmowanie”

jednoczesne-alarmowanie-osp-digitex

Firma Platan, właściciel najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Powiadamiania Ludności — digitex, zaprasza wszystkie Ochotnicze Straże Pożarne do bezpłatnego testowania usługi „Jednoczesne Alarmowanie”. Inicjatywa została rozpoczęta w związku z licznymi zapytaniami odnośnie działania i funkcjonowania tejże usługi.

Testowanie usługi jest dostępne w dwóch wariantach:

1. Wersja Standard 1 miesiąc gratis.

2. Wersja Premium 2 tygodnie gratis.

Jak w prosty sposób przetestować usługę? Wystarczy założyć konto na stronie alarmowanie.digitex.pl. Następnie przysłać do digitex zamówienie zaznaczając opcję TEST i zaprogramować terminal DTG-52/53, bowiem„Jednoczesne Alarmowanie”współpracujewyłącznie z tym modelem.

Zapraszamy również do obejrzenia filmy dotyczącego usługi

{youtube}wS1w6WsGQ1k{/youtube}

Źródło i fot: digitex.pl

O firmiePlatan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń