Nowy smartfon eLTE dla służb od Huawei

huawei-ep820-eLTE-tranking

Firma Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentowała nowy smartfon EP820 pracujący w technologi eLTE, która z powodzeniem może być wykorzystywana przez służby bezpieczeństwa publicznego. Urządzenie integruje w sobie trankingową łączność głosową, transmisję danych i obrazu wideo oraz różnego rodzaju aplikacje w jednej szerokopasmowej infrastrukturze komunikacyjnej.

Model EP820 bazuje na systemie operacyjnym Android 4, wyposażony jest w 4,5 calowy wyświetlacz dotykowy. EP820 jest w stanie wytrzymać upadek na beton z wysokości 1,5 metra (zgodnie ze standardem MIL STD 810F) i cechuje się stopniemochrony IP67. Wykorzystująca dwa mikrofony technologia aktywnej redukcji hałasu umożliwia prowadzenie rozmowy nawet przy hałasie o natężeniu dochodzącym do 100 dB.

Obsługiwane technologie komunikacji: LTE TDD 400, 3500 MHz, GSM 850-900-1800-1900, UMTS 900/1900, WiFi 802.11 a/b/g/n, GPS, Bluetooth 4.0 EDR.

Funkcje związane z łącznością krytyczną: wywołania grupowe, łączność PTT over LTE, priorytetyzacja i wywłaszczanie połączeń nie są jeszcze zawarte w standardzie LTE, a więc Huawei uzupełniła swoje rozwiązanie eLTE o autorskie rozwiązania dające wspomniane możliwości. EP820 pozwala na zestawianie połączeń grupowych z opóźnieniem mniejszym niż 300 ms i wywłaszczanie połączeń z maksymalną zwłoką 150 ms. W ofercie Huawei znajduje się także eLTE Rapid — stacja bazowa ważąca jedynie 35 kg, która może być noszona na plecach, ma zasięg do 5 km i może obsłużyć do 50 abonentów.

Obejrzyj video:

{youtube} kfHvKwu6mxA{/youtube}

Źródło: własne

O Huawei Enterprise:

Huawei logoHuawei Enterprise to strategiczna grupa biznesowa spółki Huawei, której celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań komunikacyjnych oraz usług dla klientów na całym świecie. Jako lider w technologiach komunikacyjnych i informacyjnych (ICT) Huawei dostarcza innowacyjne rozwiązania dla swoich klientów. Huawei Enterprise oferuje wachlarz rozwiązań i usług związanych z infrastrukturą sieci, komunikacją zintegrowaną, cloud computing oraz zarządzaniem centrami danych. Huawei dostarcza rozwiązania dla 45 z 50 najważniejszych światowych operatorów telekomunikacyjnych i jednej trzeciej populacji na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń