Nowości CeoTronics podczas RadioEXPO 2014

ceo-tronics-systemy-audio-lacznosc-radiowa

Firma CeoTronics, jeden z wiodących producentów profesjonalnych systemów audio dla łączności radiowej, będzie prezentował swoje innowacyjne produkty podczas Wystawy i Konferencji RadioEXPO 2014. To wyjątkowe wydarzenie, którego CeoTronics jest brązowym sponsorem, odbędzie się 8 października 2014 roku w warszawskim hotelu Novotel Airport. Wśród prezentowanych produktów na uwagę zasługują zestawy douszne, podhełmowe oraz system do łączności w pełnym dupleksie oparty na technologi DECT.

CT-ClipCom EM to zestaw douszny z indywidualnie dopasowaną wkładką silikonową. Zestaw jest niezależny od wyposażenia, jakie posiadamy, przez co jest bardzo uniwersalny. Może być używany w połączeniu z maską i kombinezonem gazoszczelnym, jako zestaw taktyczny z aktywną ochroną słuchu, do pracy w podwyższonym hałasie lub/i wysokiej temperaturze. Dostępny również w wersji Ex.

CT-ClipCom-EM-zestaw-do-uszny-lacznosc

CT-contactcom-zestaw-podhelmowyKolejnym ciekawym produktem jest CT-ContactCom – zestaw podhełmowy z mikrofonem kostnym, który nie ma sobie równych pod względem funkcjonalności, wytrzymałości, a przede wszystkim jakości transmisji w wielogodzinnych wymagających działaniach. Dostępny w różnych wersjach z możliwością integracji do większości hełmów. W ofercie także zestawy w wydaniu Ex.

CT-DECT to system do łączności w pełnym dupleksie oparty na technologii DECT. Jest to mobilny system do łączności w miejscu zdarzenia. W przeciągu kilku minut można zbudować sieć na obszarze o średnicy 1 km. Dzięki wielu możliwością przyłączeniowym, system ma szerokie zastosowanie. Centralkę systemu można połączyć z interkomem samolotu, helikoptera, a także z większością popularnych radiotelefonów. Terminal radiowy CT-DECT Multi w połączeniu z zestawem dousznym CT-ClipCom EM stanowi świetne rozwiązanie do łączności bez użycia rąk np. w kombinezonie gazoszczelnym lub żaroodpornym.

CeoTronics-CT-DECT-system-lacznosci-dupleksowej

Ufamy, że konferencja RadioEXPO, ze względu na swój unikalny charakter będzie świetną okazją do zaprezentowania naszych produktów bardzo wymagającej i wyspecjalizowanej grupie potencjalnych klientów.” – powiedział Marcin Kostrzewa, Kierownik sprzedaży CeoTronics w Polsce.

O firmie CeoTronics (www.ceotronics.com)
Ceo-tronics-logoNa początku była idea: oferowanie najlepszych elektronicznych systemów do profesjonalnej łączności w najcięższych warunkach otoczenia. Z tą myślą w maju 1985 r. powstała firma CeoTronics GmbH w Rödermark. Firma wprowadziła na rynek tak zaawansowane produkty i rozwiązania, jak sterowany cyfrowo układ Aktywnej Ochrony Słuchu(AOS), umożliwiający użytkownikowi odbiór odgłosów z otoczenia przy jednoczesnym zapewnieniu pełnej ochrony słuchu, głosowe uruchamianie radiotelefonu, także przy wysokim poziomie hałasu z otoczenia (sterowanie VOX), czy też mikrofon CT-ContactCom, który zbiera głos za pośrednictwem mieszka reagującego na drgania kości sklepienia czaszki. Dzisiaj CeoTronics AG zatrudnia około 160 pracowników i jest uznaną w świecie firmą. Koncern skupia w swoich strukturach 4 spółek-córek w 4 krajach, przedstawicieli handlowych w kraju i za granicą, wyłącznych partnerów handlowych oraz sprzedawców, którzy dbają o dystrybucję produktów w przeszło 40 krajach świata.

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

Radioexpo-2014-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnej-2014RadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, GSM-R, CDMA, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia oraz wiele innych ciekawych zagadnień. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się 8 października 2014 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport.

Informacje i rejestracja na wydarzenie dostępne na radioexpo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń