Nowa minikonsola dyspozytorska DGT 5810-15

DGT-5810-15-minikonsola-dyspozytorska-telefoniczno-radiowa

Firma DGT, zaprezentowała całkowicie nowy produkt jakim jest Minikonsola dyspozytorska DGT 5810-15 z ekranem dotykowym i aplikacją DGT DCA. W skrócie można powiedzieć, że jest to minikonsola wyposażona w aplikację DCA (Dispatch Console Application), która służy do realizacji funkcjonalności telefonicznych, radiowych i innych zapewnianych przez system DGT MCS. Produkt jest przeznaczony dla niewielkich jednostek dyspozytorskich, w których priorytetem jest prosta i intuicyjna obsługa z odpowiednio ograniczoną funkcjonalnością.

Minikonsola DGT 5810-15 należy do rodziny konsol dyspozytorskich DGT 5810 i jest najmniejszą pod względem wymiarów. Konsole dyspozytorskie DGT z ekranem dotykowym, powstały w celu podniesienia komfortu obsługi i ułatwienia pracy użytkownika.

Dzięki zwiększeniu czytelności (panel LCD), intuicyjnej i wygodnej obsłudze (ekran dotykowy), użytkowanie minikonsoli jest proste i przyjazne. Brak elementów wirujących, gwarantuje komfortową pracę (poziom głośności 0dB). Zastosowany wyświetlacz o najwyższej jakości i bardzo dobrych parametrach użytkowania pozwala na pracę zarówno w warunkach bardzo dobrze oświetlonych pomieszczeń, jak i w nocy, gdy oświetlenie jest siłą rzeczy bardzo ograniczone.

Aplikacja DGT DCA
Aplikacja DGT DCA (Dispatch Console Application) jest uniwersalnym interfejsem użytkownika systemu DGT MCS. Umożliwia realizację zaawansowanych funkcjonalności telefonicznych, radiowych (UHF/ VHF, DMR, dPMR, NXDN, TETRA) oraz obsługę strumienia video w ramach DGT PTT Connect.

Poniżej przedstawiono kilka przykładów zrzutów ekranowych aplikacji:

dgt-mini-konsola-dyspozytorska-5810-15-ekrany

Wybrane cechy
• Dotykowy wyświetlacz IPS, 7”, 1024×600,
• Procesor 1.5 GHz Intel Quad Core, 4GB RAM,
• Pamięć masowa 64GB,
• 8 programowalnych przycisków (mogą pełnić rolę PTT),
• Wbudowany głośnik i mikrofon,
• Możliwość podłączenia zewnętrznego głośnika,
• Wbudowana karta Wi-Fi 802.11n 2.4G,
• Możliwość dodania portu wyjściowego HDMI,
• Podświetlanie przycisków LED,
• Zasilanie poprzez zewnętrzny zasilacz 230VAC/12VDC,
• Port ETH,
• System operacyjny Windows 10.

Więcej: Pobierz PDFPobierz PDFDGT 5810-15-minikonsola-dyspozytorska.pdf

Źródło i fot: DGT

O firmie DGT (www.dgt.pl)

dgt-logo-wwwDGT specjalizuje się w konstrukcji i produkcji zintegrowanych systemów łączności, o rozbudowanej funkcjonalności dyspozytorskiej, których cechą szczególną jest integracja – używanych na danym obszarze – przewodowych i radiowych środków łączności w jednolity system telekomunikacyjny. DGT jest też dostawcą dedykowanych systemów do rejestracji i analizy informacji przesyłanych w sieciach operatorów stacjonarnych i komórkowych, urządzeń do przewodowej i bezprzewodowej transmisji danych oraz systemów łączności jawnej i specjalnej dla Sił Zbrojnych RP.
Innym kierunkiem rozwojowym DGT jest projektowanie i produkcja urządzeń, należących do kategorii Internetu Rzeczy (m.in. routery i modemy), przeznaczonych do przemysłowej transmisji danych, które są stosowane w telemetrii i telesterowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń