National Instruments zaprasza na konferencję NIDays 2013

nidays-2013-konferencja-16-10-13

Portal RadioTech.pl ma zaszczyt zaprosić na bezpłatną konferencję NIDays 2013 — najbardziej prestiżową spośród imprez cyklicznie organizowanych przez National Instruments Poland. Sympozjum poświęcone innowacjom w świecie platform odbędzie się w dniu 16 października 2013 r. pomiędzy 9:00 a 17:00 w Hotelu Marriott. Nie zabraknie zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów radioelektronicznych (np. projektowanie radarów).

Podczas NIDays, w ramach kilku ścieżek tematycznych, eksperci reprezentujący różne gałęzie przemysłu oraz pracownicy akademiccy przedstawią swoje najciekawsze rozwiązania opracowane przy użyciu narzędzi do graficznego projektowania systemów. Co więcej, inżynierowie z firmy National Instruments zaprezentują najnowsze technologie z dziedziny pomiarów, zautomatyzowanych testów, wbudowanych systemów kontrolno-pomiarowych oraz aplikacji w.cz.

Prelegentami będą przedstawiciele świata nauki, w tym: reprezentanci Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Poznańskiej, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Instytutu Lotnictwa czy Instytutu Technologii Elektronowej, a także specjaliści rekrutujący się spośród firm partnerskich National Instruments.

5 powodów, aby wziąć udział w NIDays

Profesjonalne prezentacje techniczne.
Możliwość zapoznania się z produktami NI, aplikacjami użytkowników, najnowszymi trendami oraz poszerzenia posiadanej wiedzy technicznej poprzez bezpośredni kontakt z inżynierami firmy National Instruments.

Wymiana doświadczeń z innymi użytkownikami produktów NI:
Inspirujące spotkania z inżynierami korzystającymi z LabVIEW oraz pozostałych produktów NI, podczas których będą mieli Państwo okazję podzielić się swoimi pomysłami i wiedzą.

Pokazy z udziałem ekspertów z branży:
Spotkania i konsultacje z wystawcami mającymi doświadczenie w wielu dziedzinach, takich jak pomiary, programowanie, budowa maszyn czy systemy wbudowane.

Warsztaty z wykorzystaniem oprogramowania oraz sprzętu NI:
W trakcie warsztatów, podczas których udostępniamy najnowsze wersje oprogramowania, będą mieli Państwo możliwość przetestowania nowych funkcjonalności, poznania nowych produktów oraz zadawania pytań naszym inżynierom.

Bezpłatny egzamin Certified LabVIEW Associate Developer (CLAD):
Pod koniec konferencji umożliwiamy bezpłatny udział w egzaminie CLAD. Jego pozytywny rezultat jest potwierdzeniem znajomości środowiska LabVIEW, zrozumienia podstaw programowania i dokumentacji kodu oraz poprawnej interpretacji istniejących aplikacji.

Więcej informacji i rejestracja: poland.ni.com/nidays

National-Instruments-logo

O National Instruments

Firma National Instruments już od 37 lat jest pionierem i liderem w technologii urządzeń wirtualnych. Ta rewolucyjna koncepcja zmieniła podejście inżynierów, naukowców oraz środowiska akademickiego do zagadnienia pomiarów i ich automatyzacji. Wykorzystując komputery osobiste i technologie komercyjne, wirtualne oprzyrządowanie zwiększa produktywność i obniża koszty aplikacji testowych, sterujących i wspomagających projektowanie. Jest to możliwe do osiągnięcia dzięki łatwemu w integracji oprogramowaniu NI LabVIEW oraz modułowemu sprzętowi pomiarowemu i sterującemu klasy PXI, PCI, PCI Express, USB i Ethernet. National Instruments z siedzibą w Austin, w Teksasie zatrudnia ponad 6850 pracowników i ma oddziały w 40 krajach. Od dwunastu lat magazyn FORTUNE wymienia NI jako jedną ze 100 najlepszych firm, dla których warto pracować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń