KM PSP w Krakowie chce przeprowadzić przegląd techniczny swoich anten i instalacji

Komenda Miejska PSP w Krakowie ogłosiła zamówienie na przeprowadzenie jednorazowego przeglądu technicznego 12 anten i instalacji radiowo-antenowych znajdujących się na wyposażeniu KM PSP w Krakowie.

W skład przedmiotu zamówienia wchodzi dokonanie pomiarów torów antenowych miernikiem typu „Sitemaster” z aktualnym świadectwem kalibracji i ocena stanu technicznego masztów i odciągów (jeżeli posiada). Mają być wykonane następujące pomiary: SWR, DTF (Distance to Fault), separacji pomiędzy antenami (jeśli konieczny), sprawdzenie stanu uziemienia (pomiar uziemienia). Wykonawca ma również sporządzić dokumentację techniczną dotyczącą instalacji radiotelefonów stacjonarnych oraz konserwacji urządzeń antenowych i uziemień ochronnych. Dokumentacja winna być sporządzona zgodnie z wytycznymi w Instrukcji w sprawie organizacji łączności w sieciach radiowych UKF PSP , która jest załącznikiem do Rozkazu Nr 4 Komendanta Głównego PSP z 9 czerwca 2009 r.

Planowany termin realizacji to 31 październik br., natomiast termin przesłania ofert w wersji elektronicznej upływa 23 września.

Źródło i fot.: www.psp.krakow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń