iPhone jako telefon satelitarny

Thuraya-SatSleeve-telefon-satelitarny-iPhone

Firma TS2 z Warszawy prezentuje Thyraya SatSleeve – specjalną przystawkę do telefonów iPhone 4 i 4S, która umożliwia wykonywanie połączeń w sieci satelitarnej. Nie trzeba już kupować drogich telefonów satelitarnych. Teraz wystarczy nowy dodatek do smarfona, dzięki któremu nie stracimy zasięgu w 140 krajach będących w zasięgu satelitów Thuraya.

SatSleeve został przygotowany dla modeli Apple czwartej generacji. Udostępnia połączenia satelitarne z naszego własnego telefonu oraz alarmowe bez iPhone’a. Urządzenie zawiera wbudowany akumulator oraz wysuwaną antenę, co ułatwia jego użytkowanie w terenie. Łączy się ze smartfonem przez moduł Bluetooth po instalacji specjalnej aplikacji w telefonie.

Oferta została przygotowana z myślą o wszystkich osobach, które podróżują w regiony pozbawione łączności GSM na czterech kontynentach (Europa, Azja, Afryka, Australia). Sieć Thuraya jest dostępna wysoko w górach, na pustyniach, stepach, oceanach, morzach, jeziorach i bezludnych wyspach.

Wersja urządzenia dla iPhone’a 5 jest w trakcie projektów, jej pojawienie się na rynku jest przewidywane w połowie 2013 roku. Obecny model SatSleeve kosztuje równowartość 490,00 USD.

Źródło: ts2.pl

Broszura Thuraya SatSleeve http://www.ts2.pl/pdf/SatSleeve_Brochure_032013.pdf
Broszura informacyjna Thuraya SatSleeve http://www.ts2.pl/pdf/SatSleeve_Factsheet_100313.pdf

TS2 Technologie Satelitarne logoTS2 to czołowy dostawca systemów komunikacji satelitarnej. Firma świadczy globalne usługi telekomunikacyjne w zasięgu międzynarodowych satelitów. Oferuje wszystkie możliwości wykorzystania technologii satelitarnej do przesyłania danych, połączeń telefonicznych i dostępu do Internetu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń