IP Connect zaprezentuje TELO SYSTEMS podczas Kongresu Technologii Miejskich

Kongres-technologi-miejskich-warszawa-telosystems-ip-connect

IP Connect zaprasza na Kongres Technologii Miejskich. który odbędzie się 10 kwietnia 2019 r. w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Impreza organizowana jest przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR. Kongres stanie się miejscem wymiany opinii i informacji na temat przyszłości polskich miast w kontekście rozwoju technologii związanych z transportem, energią czy wykorzystaniem przestrzeni.

Po raz pierwszy zostanie pokazane rozwiązanie firmy TELO SYSTEMS – radiotelefony PoC – unikalne połączenie radiotelefonu oraz telefonu komórkowego.

Produkty TELO pozwalają na korzystanie z zalet łączności radiowej (połączenia indywidualne i grupowe, nagrywanie połączeń, man-down, konsola dyspozytorska), pracując w sieci 4G LTE. A więc zasięg jest praktycznie nieograniczony. Podczas wydarzenia pokazane zostaną najnowsze modele aparatów oraz zaawansowana konsola dyspozytorska.

Tematyka tegorocznego Kongresu obejmie obszary związane ze zjawiskiem smart city, finansowaniem inwestycji w inteligentne miasta, technologiami z zakresu dystrybucji biletów, informacji pasażerskiej, oświetleniem oraz wykorzystaniem potencjału elektromobilności miejskiej.Przedstawiciele samorządów, nauki i biznesu dyskutować będą w 4 sesjach tematycznych: Finansowanie inwestycji w inteligentne miasta, Forum Technologii w Transporcie, Forum Światło w Mieście oraz Forum Elektromobilność w Praktyce.

Szczegółowy program i rejestracja na stronie www.kongrestechnologiimiejskich.pl.

Źródło: IP Connect

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IPConnect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IP Connect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz partnerem firm: Funkwerk AG, ICom, Tait, Schnoor.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń