IDAS Blue dla metra w Los Angeles

Logo IDAS

Firma Icom America uzyskała warty wiele milionów dolarów kontrakt od Metropolitalnej Agencji Transportowej Hrabstwa Los Angeles (LACMTA), na modernizację jej systemu komunikacji radiowej. Chodzi o migrację z obecnego systemu do IDAS Blue — wielostrefowego rozwiązania łączności konwencjonalnej z funkcją votingu, pracującego w kanale o szerokości 6,25 kHz.

IDAS Blue zapewni organizacji z Los Angeles płynny roaming oraz niezawodną łączność na rozległym obszarze (ponad 3,7 tys. km2.), nad i pod powierzchnią ziemi, w tym wzdłuż sześciu linii kolejowych. W systemie będą pracować radiotelefony ręczne Icom F3161D i F3261D, przewoźne F5061DS, repeatery FR5000, konsole Avtec i wyposażenie monitoringu TASC. IDAS Blue jest niezwykle skalowalnym rozwiązaniem i spełni również przyszłe potrzeby komunikacyjne po rozbudowie metra w LA.

“Wszechstronna technologia firmy Icom jest wykorzystywana w nowojorskim transporcie zbiorowym, jak również na największych w kraju [USA — przyp. red.] liniach kolejowych do przewozu osób i towarów,” powiedział Rodney Grim, Key Accounts Manager w firmie Icom America. “Oferujemy rozwiązania zastępujące simulcast za ułamek kosztów starszych systemów.”

Więcej o systemie IDAS na idas.pl

Źródło:www.icomamerica.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń