Hytera dostarczy tysiące radiotelefonów PD565 MON Rumunii

Hytera-PD565-radiotelefon-DMR

Rumuńskie wojsko będzie w przyszłości porozumiewało się przy użyciu radiotelefonów przenośnych DMR firmy Hytera. Wspólnie ze swoim rumuńskim partnerem Mobilis firma Hytera Mobilfunk GmbH wygrała przetarg ogłoszony przez Ministerstwo Obrony Narodowej i podpisała umowę ramową na dostawę kilku tysięcy radiotelefonów PD565 wraz z osprzętem.

W ciągu najbliższy trzech lat Ministerstwo Obrony Narodowej Rumunii zamówi do 8050 radiotelefonów przenośnych, które w przyszłości znajdą zastosowanie w różnych bazach wojskowych na terenie Rumunii. „Jest to nasz ogromny wspólny sukces. Z firmą Mobilis z Bukaresztu łączy nas wieloletnia współpraca, którą stale poszerzamy”, mówi Marco Martinato, VP Sales Eastern Europe w firmie Hytera Mobilfunk GmbH. „Dlatego cieszymy się bardzo, że udało nam się przekonać Ministerstwo Obrony Narodowej do jakości i wysokiego poziomu bezpieczeństwa naszych urządzeń Hytera. Dostrzegamy na rynku rumuńskim ogromny potencjał chcemy się na nim dalej umacniać”.

Marcin Białczak, Dyrektor Sprzedaży Central & Eastern Europe w Hytera Mobilfunk GmbH dodaje: „W perspektywie kilku lat grupa Hytera zaznaczyła swoją obecność w Rumunii licznymi dostawami, przede wszystkim w obszarze bezpieczeństwa publicznego. Dlatego jesteśmy dumni z faktu, że również wojsko rumuńskie to potwierdziło”.

Urządzenie PD565: wszechstronne, komfortowe i opłacalne

Dzięki PD565 firmy Hytera Ministerstwo Rumunii wybrało radiotelefon przenośny DMR posiadający wiele zalet: Wyróżnia się ono przede wszystkim bogatym zakresem funkcji, wyjątkową jakością transmisji mowy oraz bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. PD565 ma kompaktowe wzornictwo i zapewnia komfortową obsługę. I jeszcze jeden mocny plus: Radiotelefon przenośny obsługuje konwencjonalny tryb DMR imoże również pracować wsystemie analogowym. Dlatego znajduje on wszechstronne zastosowanie.

Źródło i fot:https://www.hytera-mobilfunk.com

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom – www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II, trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń