Digitex na EDURA 2013

digitex-na-targach-przeciwpozarowych-edura-2013

Na targach EDURA 2013, najważniejszej wystawie techniki przeciwpożarowej w Polsce, tradycyjnie nie zabraknie firmy Platan. Wystawa odbędzie się w dniach 12–14 czerwca br. w Kielcach i będzie to już IX edycja tego prestiżowego i międzynarodowego wydarzenia. Na swoim stoisku Platan zaprezentuje najnowsze rozwiązania wspierające pracę służb Zarządzania Kryzysowego, Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Ratownictwa Medycznego i innych służb publicznych oraz przedsiębiorstw prywatnych, np. zakładów przemysłowych.

Zaprezentowane zostaną m.in.:

  • DSP-52L® – nowa wersja stacji obiektowej DSP-52BS,
  • Cyfrowa stacja obiektowaDSP-52D®,
  • Radiowy System Dyspozytorski digitexRDS®,
  • Cyfrowy System Ostrzegania i Alarmowania Ludności digitexCZK/IP® wykorzystujący cyfrowe media transmisji danych (IP, TDMA, FDMA),
  • System Powiadamiania digitexSMS®,
  • Oprogramowanie digitexAVL® do obsługi systemu terminali statusów DTS-3000®, zintegrowane z oprogramowaniem dyspozytorskim SWD Abakus,
  • Mobilna syrena alarmowa DSE-600M® zainstalowana na samochodzie typu pick-up,
  • Rozwiązania telekomunikacyjne dla OST 112, Wojewódzkich Centrów Powiadamiania Ratunkowego oraz Państwowej Straży Pożarnej.

Firma Platan zaprasza na stoisko F-22, naprzeciw wejścia głównego w godzinach 10:00–17:00 (w piątek 10:00–15:00).

Źródło: digitex.pl

O firmiePlatan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń