Cześci zamienne dla Staraży Miejskiej w Warszawie

warszawa-straz-miejska-patrol-pieszy

Straż Miejska m. st. Warszawy zaprasza do składania ofert na dostawę podzespołów i części zamiennych, niezbędnych do utrzymania pełnej sprawności swojego systemu łączności radiowej. Pomimo, że nie jest to duże zamówienie warto na nie zwrócić uwagę, bo konserwacja i naprawy istniejących systemów radiokomunikacyjnych są równie ważne jak tworzenie nowych.

Zamówienie dotyczy dostawy anten bazowych (10 sztuk) i samochodowych (50 sztuk) na pasmo VHF (137 – 174 Mhz), kabla koncentrycznego oraz wtyków typu BNC i N na kable o różnej średnicy. Strażnicy chcą też zakupić obudowy i uchwyty na klipsy do radiotelefonów TETRA Motorola MTH800. Poza swoim systemem radiowym Kenwood NEXEDGE, SM korzysta również z TETRY należącej do stołecznego garnizonu Policji. Najprawdopodobniej chodzi w tym przypadku o współdziałanie z Policją w ramach wspólnego zabezpieczania imprez masowych mających miejsce w stolicy.

Jedynym kryterium wyboru ofert jest cena. Termin składania ofert: 30 października 2015 roku. Oczywiście szacowana wartość zamówienia nie przekracza ustawowe kwoty 30 000 Euro. Termin realizacji zamówienia to 14 dni kalendarzowych od zawarcia umowy.

Źródło: strazmiejska.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń