Covertech podsumowuje ubiegły rok

Excera--Covertech-radiotelefon-DMR-EM8100

Firma, Covertech, wyłączny dystrybutor marki EXCERA w Polsce podsumowała ubiegły rok zaliczając go do bardzo udanych. Firma z sukcesem wdrożyła wiele projektów systemów łączności radiowej głównie dla sektora bezpieczeństwa publicznego.

Tylko w czwartym kwartale Covertech zrealizował m.in. następujące dostawy:

185 radiotelefonów noszonych, samochodowych oraz stacjonarnych produkcji EXCERA dla 10 Brygady Logistycznej w Opolu;
55 radiotelefonów EXCERA przenośnych EP8100 oraz przewoźnych EM8100 dla 1 Brygady Logistycznej w Bydgoszczy,
50 radiotelefonów noszonych EXCERA EP8000 dla 6 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Ustce,
37 radiotelefonów EP8000 oraz EM8100 dla 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Gliwicach,
50 radiotelefonów DMR EP8100 dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie,
333 radiotelefonów DMR EXCERA noszonych oraz samochodowych w ukompletowaniu podstawowym i kamuflowanym, w ramach umowy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.

Ponadto firma Covertech wykonała dla jednej z Agencji Rządowych w Polsce system łączności składający się z kilkudziesięciu radiotelefonów DMR EP8100, 13 przemienników ER9000 i działający w oparciu o konsole dyspozytorskie RDS.

Jednym z flagowych radiotelefonów EXCERA jest model EP8100. Jest to przenośny radiotelefon DMR, który oferuje łączność w pełnym dupleksie oraz tryb DMR Tier II konwencjonalny i DMR Tier III trankingowy. Radiotelefon jest wyposażony w transfleksyjny wyświetlacz 2.0” TFD LCD oraz oferuje zgodność ze standardami IP67 i MIL-STD-810.

Źródło: http://covertech.pl

Covertech logo

COVERTECH Sp. z o.o. to młoda, prężnie działająca firma założona przez profesjonalistów – pasjonatów nowoczesnych technologii, związanych z branżą radiołączności od kilkunastu lat, i skupiająca wokół siebie specjalistów o wysokich kwalifikacjach, gruntownej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem EXCERA – producenta nowoczesnych systemów łączności w standardzie ETSI DMR Tier II i Tier III tranking, w tym: profesjonalnych radiotelefonów przenośnych, przewoźnych, bazowych, przemienników oraz akcesoriów. Oferta firmy obejmuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, dostaw, wdrażania oraz serwisowania systemów
radiokomunikacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń