Będzie system TETRA innogy Stoen w Warszawie

innogy-go-samochod-elektryczny-na-minuty-baner-tetra

innogy Stoen Operator zaprasza do wzięcia udziału w przetargu na „Budowę cyfrowego systemu radiokomunikacyjnego w standardzie TETRA”. Projekt został podzielony na dwa etapy: I etap do 15.12.2019 r i II etap do 30.06.2020 r. Budowany system trankingowy będzie się składał z dwóch stacji bazowych które będą rozlokowane na terenie miasta stołecznego Warszawy. Operator zakłada integrację z istniejącymi systemami TETRA, które pracują w Energa Operator oraz Tauron Dystrybucja.

Stacje bazowe będą połączone siecią LAN Zamawiającego. System musi współpracować z 10 konsolami dyspozytorskimi firmy Unify. System musi współpracować z centralą VoIP. Systemy antenowe zostaną dostarczone przez Zamawiającego. O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą Oferenci, którzy w ostatnich 5 latach zrealizowali dostawy wraz z wdrożeniem systemu standardu TETRA dla klienta sektora energetycznego, o wartości nie mniejszej niż 1 000 000,00 złotych netto.

Oprócz dwóch stacji bazowych, przedmiotem postępowania jest 70 radiotelefonów przenośnych, 50 przewoźnych wraz z antenami oraz usługi integracji. Gwarancja producenta na system ma objąć okres 5 lat od momentu podpisania protokołu przekazania.

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału należy składać do dnia 20 września br, godzina 12:00 za pośrednictwem portalu aukcyjnego. Kolejnym etapem postępowania będzie aukcja elektroniczna. O wyborze oferenta w 70% zdecyduje cena, 20% ocena techniczna zaproponowanego rozwiązania oraz doświadczenie 10%.

Źródło i fot: https://www.innogy.pl/pl/dla-dostawcow/przetargi/aktualne#1333

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń