W dniach 11-13 czerwca 2014 roku w Warszawie odbędzie się Krajowa Konferencja Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji, KKRRiT 2014. Organizatorem KKRRiT2014 jest Instytut Radioelektroniki Politechniki Warszawskiej. RadioTech.pl jest partnerem medialnym tego wydarzenia.
Będzie to czternaste spotkanie organizowane przez uczelnie techniczne Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy iWrocławia.
Konferencje KKRRiT są już stałym miejscem prezentacji osiągnięć, wymiany doświadczeń iożywionych dyskusji. Zradością powitamy nowych uczestników, szczególnie młodych pracowników firm telekomunikacyjnych, doktorantów, studentów. Zsatysfakcją doceniamy udział wielu wybitnych specjalistów ze świata nauki, techniki, gospodarki iadministracji państwowej.
W czerwcu 2014 r. ponownie zapraszamy do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.
Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem
- Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki, Janusza Piechocińskiego
- Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Jana Dworaka
- PrezesaUrzęduKomunikacji Elektronicznej, Magdaleny Gaj
- JM Rektora Politechniki Warszawskiej, Prof. Jana Szmidta
Organizatorem KKRRiT2014 jest Instytut Radioelektroniki Politechniki Warszawskiej.
Przewidywane tematy wiodące KKRRiT 2014
- Radio kognitywne
- Telewizja hybrydowa
- Systemy radiokomunikacyjne w inteligentnym transporcie
- Sieci radiowe dla Internetu przyszłości
Serdecznie zapraszamy do udziału!
Termin zgłaszania referatów – 5 marca
Obniżone opłaty konferencyjne obowiązują do 30 kwietnia, zaś autorzy referatów mają dodatkową zniżkę
więcej informacji http://kkrrit.ire.pw.edu.pl/












