Wyniki w przetargu dla Straży Pożarnej w Wałbrzychu

Komenda-PSP-Walbrzych-logo.jpg

13 czerwca 2012 roku Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu ogłosiła przetarg nieograniczony na “Dostawę i montaż systemu zintegrowanej dyspozytorskiej łączności radiowej”. Przedmiotem postępowania była dostawa 6 zestawów radiotelefonów analogowych pracujących w paśmie VHF wraz ze sterownikami wyniesionymi, kompletnym systemem antenowym, zasilaczami buforowymi oraz usługą szkoleniową i serwisem gwarancyjnym.

W załącznikach do SIWZ można zapoznać się z architekturą całego systemu, wraz ze szczegółowym opisem wydzielenia modułów radiowych radiotelefonów od części sterującej. Zasada działania zbliżona jest do znanej z urządzenia SGM5 dostarczane m.in. przez firmę TRX z Białegostoku, które pozwala sterować wszystkimi funkcjami radiotelefonu na odległość za pomocą jednej pary telefonicznej.

W ustawowym terminie składania ofert (do 22.06.2012, godzina 11:30) wpłynęła tylko jedna oferta od firmy Jarexs z Legnicy na kwotę 86799,00 zł brutto. Trzeba przyznać, że kwota ta doskonale wpisuje się w przewidziany budżet, który wynosi dokładnie 86828,40 zł brutto. Należy pogratulować zwycięzcy doskonałej precyzji w kalkulacji oferty.

Szczegóły przetargu dostępne pod adresem: http://www.straz.walbrzych.pl/przetarg_3.html

Źródło: PSP Wałbrzych,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń