Warszawscy urzędnicy zamawiają system DMR

mazowiecki-urzad-wojewodzki-baner

Mazowiecki Urząd Wojewódzki ogłosił przetarg na system łączności radiowej dla Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Elementy systemu DMR zostaną zainstalowane w Warszawie, Siedlcach, Różanie, Rachocinie i Radomiu. Wśród wymagań znalazł się również radioprzemiennik walizkowy, który umożliwi bardzo szybkie zorganizowanie prowizorycznego stanowiska pozwalającego na nawiązanie łączności radiowej w miejscu prowadzenia akcji.

Na przedmiot zamówienia składa się dostawa wraz z instalacją i konfiguracją przemienników DMR (8 sztuk), radiotelefonów przewoźnych (5 sztuk), radiotelefonów przewoźnych (stacjonarnych – 40 sztuk), radiotelefonów noszonych (5 sztuk), stacji bazowej walizkowej (1 sztuka), anten, duplekserów, radioserwera, dwóch komputerów do konsoli dyspozytorskiej, rejestratora rozmów, aplikacji dyspozytorskich i laptopów.

Zaproponowany system musi posiadać wsparcie dla wielu lokalizacji (IP Site Connect). Widać więc, że wybrano sprawdzone rozwiązanie MOTOTRBO. W wakacje br. informowaliśmy o odbywających się testach DMR Tier III w Urzędzie Wojewódzkim.

Oferty należy składać do 21 października br. do godziny 10:00 w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie przy Placu Bankowym 3/5.

Źródło: bip.mazowieckie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń