W Bydgoszczy rozbudowują MOTOTRBO dla medyków

ratownictwo-medyczne-ratownik

Kujawsko–Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy ogłasza przetarg nieograniczony na rozbudowę systemu radiowego oraz dostawę radiotelefonów stacjonarnych na pasmo VHF z zasilaczami sieciowymi dla potrzeb Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Nowe elementy wzmocnią istniejący system Państwowego Ratownictwa Medycznego, oparty na MOTOTRBO oraz radiotelefonach serii DM/DP36xx.

Urząd chce pozyskać całkiem pokaźną ilość sprzętu, w tym 13 nowych przemienników radiowych, które wydatnie zwiększą obszar działania aktualnego systemu. Przypomnijmy, iż bydgoska Policja zakończyła niedawno wdrażanie rozbudowanej platformy teleinformatycznej, która integruje całą łączność Policji (przewodową i radiową) w ramach jednego, zintegrowanego systemu.

Dwa osobne postępowania przetargowe dotyczą następujących elementów:

  • Serwer komunikacyjny z oprogramowaniem (2 sztuki), z licencją na obsługę min. 20 konsol i 500 radiotelefonów z rejestracją rozmów i dwunastoma kodekami DVSI AMBE+2.
  • Konsole dyspozytorskie (13 sztuk).
  • Radioserwery (radiotelefony ze sterownikiem i oprogramowaniem dyspozytorskim) – 9 sztuk.
  • Przemienniki (13 sztuk).
  • Radiotelefon stacjonarny, zgodny ze standardem ETSI DMR (20 szt.).
  • Zasilacz sieciowy do radiotelefonu 13,8 V / 9 A przystosowany do pracy buforowej z akumulatorem rezerwowym (20 szt.).

Oferowane radiotelefony muszą być kompatybilne z przemiennikami DR3000 i radiotelefonami DMR MOTOTRBO z serii 2000 oraz muszą być przystosowane do pracy w systemie Motorola IP Site Connect. Zamawiający wymaga by wszystkie dostarczone urządzenia były fabrycznie nowe, sprawne technicznie i objęte co najmniej 24-miesięczną gwarancją, chyba że gwarancja producenta przewiduje dłuższy okres. Gwarancja dotyczy wad materiałowych, konstrukcyjnych, a także parametrów użytkowych i funkcji określonych przez producenta.

Kryterium oceny ofert stanowią: cena brutto (waga 90 pkt) i termin realizacji (waga 10 pkt). Zamówienie musi być wykonane do dnia 29 grudnia 2015 r.
Zleceniodawca wymaga wpłacania wadium w wysokości 900 zł. Oferty należy składać sekretariacie Biura Finansowo-Inwestycyjnego Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy, w terminie do 27.11.2015 r. do godz. 11:00.

Źródło: bip.bydgoszcz.uw.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń