System radiowy Kenwood DMR w nowej siedzibie Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Muzeum-jozefa-pilsudskiego-sulejowek-kenwood-dmr-lacznosc-radiowa-www

Józef Piłsudski to jedna z najważniejszych postaci polskiej historii – budowniczy polskiej niepodległości, pierwszy Marszałek odrodzonej Rzeczypospolitej i Wódz Naczelny zwycięskiej armii broniącej Europy Zachodniej przed bolszewicką Rosją w 1920. Muzeum poświęcone jego życiu i działalności powstaje w Sulejówku pod Warszawą. Nowy budynek o powierzchni ponad 5 tyś m2, zlokalizowany w parku o łącznej powierzchni ok. 4 hektarów – odpowiada roli społecznej i publicznej, jaką ma pełnić ta nowoczesna instytucja.

Łączność radiowa w tym obiekcie realizowana będzie w oparciu o cyfrowy standard DMR z wykorzystaniem sprzętu firmy Kenwood dostarczonego przez firmęElektrit. Łączność radiowa prowadzona ma być na kanale duosimpleksowym poprzez przemiennik DMR. Zakupione radiotelefony ręczne to sprawdzona i niezawodna seria NX-3000, zaś radiotelefony bazowe to modele z wysokiej półki Kenwood NX-5000 z funkcją nagrywania rozmów.

Kenwood DMR to pewna łączność w sprawdzonym, cyfrowym protokole ETSI DMR, ale przede wszystkim ponad 40 lat doświadczenia firmy Kenwood w tworzeniu najwyższej jakości, niezawodnych urządzeń i rozwiązań łączności radiowej. Seria przenośnych radiotelefonów Kenwood DMR to proste, niedrogie cyfrowe rozwiązanie łączności radiowej – mogące wykorzystywać w trybie cyfrowym 2-slotowy TDMA o szerokości kanału 12,5 kHz, skutecznie podwajając pojemność w stosunku do analogowych urządzeń 12,5 kHz. Warto zauważyć, iż jednym z najważniejszych parametrów urządzeń łączności radiowej jest jakość głosu. Radiotelefony Kenwood DMR zapewniają głośną i wyraźną komunikację radiową dzięki doskonałej jakości głośnikom audio oraz technologii kodowania głosu w trybie cyfrowym AMBE+2. Więcej o technologi DMR Kenwood na stronie https://www.elektrit.pl/index.php/cyfrowe/digital-dmr

Źródło: Elektrit

O firmieElektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i sieci trankingowe. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń