System eLTE dla służb od Huawei na RadioEXPO 2015

Stoisko Huawei Polska podczas RadioEXPO 2015

Firma Huawei Polska zaprezentowała najnowsze rozwiązanie szerokopasmowego, trankingowego systemu LTE podczas Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej – RadioEXPO 2015. To wyjątkowe spotkanie odbyło się 7 października br. w Warszawie i zgromadziło ponad 300 specjalistów i ekspertów łączności radiowej z całej Polski oraz gości z zagranicy.

Michał Borowski, Wireless Product Manager w firmie Huawei Polska, wygłosił prezentację pod tytułem “Rapid – wydzielona, dyspozytorska sieć LTE.”„HUAWEI eLTE Rapid System” jest szerokopasmową, multimedialną siecią, która bazuje na technologii LTE. System ten w 15 minut pozwala zbudować wewnętrzną sieć łączności bezprzewodowej, w dowolnych warunkach, niezależnie od operatorów sieci komórkowych. Umożliwia przesyłanie głosu, obrazów oraz danych komputerowych, w sytuacji braku łączności w ogólnokrajowych systemach łączności komórkowych lub konieczności zapewnienia bezpieczeństwa przed przejęciem transmitowanych danych komputerowych.

Huawei EP820 trankingowy terminal eLTE

Huawei EP820 trankingowy terminal eLTE

Michał Borowski Wireless Product Manager w firmie Huawei Polska

“Cieszę się, że takie wiodące na świecie firmy technologiczne jak Huawei były partnerem naszej konferencji. Na stoisku firmy każdy z uczestników mógł zapoznać się z działającym systemem eLTE oraz poznać jego kluczowe zalety. To rozwiązanie jest bardzo innowacyjne i z pewnością stanowi ciekawą opcję na rynku profesjonalnej łączności radiowej.” – powiedział Mariusz Waruszewski, organizator i pomysłodawca konferencji RadioEXPO.

Źródło: RadioEXPO

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO: Wystawa i Konferencja branży Radiokomunikacji ProfesjonalnejRadioEXPO to jedyna w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, GSM-R, CDMA, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszy zawsze cykl prezentacji, wykładów oraz studium przypadków. Druga edycja spotkania odbyła się 7 października 2015 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport. Trzecie spotkanie odbędzie się na początku października 2016 roku.

O Huawei Enterprise:

Huawei logoHuawei Enterprise to strategiczna grupa biznesowa spółki Huawei, której celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań komunikacyjnych oraz usług dla klientów na całym świecie. Jako lider w technologiach komunikacyjnych i informacyjnych (ICT) Huawei dostarcza innowacyjne rozwiązania dla swoich klientów. Huawei Enterprise oferuje wachlarz rozwiązań i usług związanych z infrastrukturą sieci, komunikacją zintegrowaną, cloud computing oraz zarządzaniem centrami danych. Huawei dostarcza rozwiązania dla 45 z 50 najważniejszych światowych operatorów telekomunikacyjnych i jednej trzeciej populacji na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń