Simoco SDB680 – stacja bazowa DMR o mocy 50 W

Simoco SDB680

Firma Simoco, projektująca i wytwarzająca wiodący sprzęt i systemy radiokomunikacyjne, ogłosiła wprowadzenie swojej stacji bazowej DMR SDB680. Spełnia ona wymogi standardu ETSI DMR i zapewnia wysoką jakość łączności radiowej w trybach: analogowym, DMR Tier II i DMR Tier III wraz z łącznością SIP oraz otwarty interfejs aplikacyjny.

Ian Carr, dyrektor generalny firmy Simoco, skomentował: „Posiadanie solidnej łączności w obrębie wszystkich pracujących stref sieci jest kluczowe. Ta stacja bazowa umożliwia tworzenie niezawodnych i bezpiecznych linków dla pracowników na rozległych obszarach”.

Stacja bazowa SDB680 współpracuje z siecią szkieletową IP i zapewnia łączność w szerokim obszarze dla wielu grup użytkowników. Komunikacja IP pozwala organizacjom na posiadanie taniego systemu, który nie wymaga dodatkowych lub scentralizowanych przełączników (switchy). Konstrukcja SDB680 bazuje na otwartych standardach, co oznacza, że nie ma w niej żadnych zamkniętych, własnościowych rozwiązań które mogłyby ograniczyć użytkownikowi rozwój i wybór.

Stacja, zgodnie ze standardem DMR, pracuje w dwuszczelinowym kanale TDMA o szerokości 12,5 kHz i może nadawać z mocą do 50 W w 100-procentowym cyklu. Innymi słowy, może nadawać nieustannie z mocą 50 W.

Według dyrektora Simoco, nowy produkt już spotkał się z dużym zainteresowaniem we wszystkich regionach świata, w sektorach takich, jak bezpieczeństwo publiczne, transport i użyteczność publiczna.

Dystrybutorem produktów Simoco w Polsce jest RadioPartners.

Źródło:simocogroup.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń