RadioEXPO 2014: Wystawa i Konferencja branży Radiokomunikacji Profesjonalnej

Radioexpo-2014-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnej-logo

Zespół serwisu RadioTech.pl oraz TETRA Forum Polska rozpoczął intensywne przygotowania do organizacji pierwszej edycji Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej – RadioEXPO 2014. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się 8 października 2014 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Będzie to swego rodzaju święto branży, które stanie się okazją do spotkania najważniejszych podmiotów i decydentów. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków.

Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, GSM-R, CDMA, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, Systemy Wspomagania Dowodzenia oraz wiele innych ciekawych zagadnień.

radioexpo-mapa-polski-zakres-tematyczny

Organizatorzy już dziś zapraszają do bezpłatnego udziału w RadioEXPO specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów łączności radiowej w służbach bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej. Ponadto: przedstawicieli władz szczebla centralnego (MSW, CPI, UKE, MAiC) oraz lokalnego, koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, WOPR, TOPR i GOPR. Mile widziani są również przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej, a także przedstawiciele publicznych i prywatnych przedsiębiorstw wykorzystujących lub planujących używać profesjonalnych systemów łączności radiowej w codziennej pracy.

„Ufamy, że RadioEXPO będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie profesjonalnej łączności radiowej i na stałe wpisze się w kalendarz ciekawych imprez technologicznych. Rozpoczęliśmy intensywne prace nad programem konferencji oraz pozyskaniem sponsorów i wystawców. Duży nacisk kładziemy na merytoryczną część przedsięwzięcia. Jestem przekonany, że bogate międzynarodowe doświadczenie naszego zespołu z podobnych tego typu wydarzeń na świecie zaowocuje ciekawą konferencją w Polsce.” – powiedział Mariusz Waruszewski, Dyrektor Organizacyjny RadioEXPO.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.radioexpo.pl

Firmy zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu proszone są o kontakt z mariusz.waruszewski@radioexpo.pl lub pod numerem telefonu 602723262.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń