PMRExpo już po raz piętnasty

PMRExpo-2015-logo

Już jutro rozpocznie się piętnasta, jubileuszowa edycja targów PMRExpo 2015. Oczywiście na tak ważnym wydarzeniu nie może zabraknąć redakcji RadioTech.pl. W dniach 24–26 listopada, wszyscy liczący się dostawcy i specjaliści łączności radiowej zgromadzą się w niemieckiej Kolonii na tej największej ogólnoeuropejskiej imprezie branży łączności profesjonalnej.

PMRExpo cały czas się rozrasta i z roku na rok przybywa na nie coraz więcej wystawców i zwiedzających. Z lokalnej imprezy nastawionej na niemiecki rynek urosło ono do rangi międzynarodowego wydarzenia, która na stałe wpisało się w kalendarz największych firm z branży radiokomunikacji profesjonalnej.

Wystawie jak zwykle będzie towarzyszyć cykl prezentacji panelowych na różne tematy. Przez trzy dni wszyscy odwiedzający będą mieli okazję poznać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie łączności radiowej TETRA, DMR, dPMR oraz posłuchać wielu prezentacji tematycznych.

Kolonia jest tradycyjnie miejscem premier nowych produktów branżowych. Z pewnością w tym roku będzie można się zapoznać z nową platformą trankingową DMR Tier III firmy Motorola Solutions, która uruchomiła specjalną witrynę internetową z okazji imprezy LINK. Również firma Airbus Defence and Space nie chce zostać w tyle i również zachęca wszystkich gości do odwiedzenia nowości na swoim stoisku LINK. Oczywiście nie targach nie zabraknie stoisk takich firm jak SEPURA, Kenwood, ICOM, Hytera i wielu innych. W ubiegłym roku impreza stała się magnesem dla wielu dynamicznych, azjatyckich firm, które prezentowały swoje niskobudżetowe rozwiązania.

Program konferencji, plan i lista wystawców dostępne są na oficjalnej stronie imprezy pod adresem: www.pmrexpo.de

Oficjalne Video z ubiegłorocznej edycji:

{youtube}WLWdlBdgn9k{/youtube}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń