PMRExpo 2019: Hytera zyskała partnera aplikacyjnego

Hytera-targi-pmrexpo-2019-aplikacja-stashcat

Na targach PMRExpo2019 firma Hytera Mobilfunk GmbH i jej partner w zakresie aplikacji, firma stashcat GmbH, zaprezentowali kompleksowe rozwiązanie do zastosowań kluczowych dla bezpieczeństwa: zaawansowane radiotelefony multimodowe Hytera LTE w połączeniu z High Secure Messenger stashcat®.

“Razem stanowią one doskonały pakiet do praktycznych zastosowań. W ten sposób reagujemy na rzeczywiste wymagania przede wszystkim organizacji bezpieczeństwa, dużych zakładów przemysłowych i użyteczności publicznej, a także w publicznej komunikacji lokalnej”, mówi Marvin Gradtke, menedżer sprzedaży w Hytera Mobilfunk GmbH.

Zalety zaawansowanych radiotelefonów multimodowych LTE jako terminali końcowych funkcjonujących w częstotliwości szerokopasmowej do komunikacji kluczowej w akcjach zyskują dzięki marce stashcat® bezpieczną aplikację komunikatora z zarządzaniem plików w formie aplikacji w chmurze. Gwarantowana suwerenność danych, możliwość bezpośredniego przesyłania opisów osób za pomocą zdjęć lub przesyłania odpowiednich dokumentów, bezpośrednia komunikacja podczas dużych operacji poprzez kanał lub proste, bardzo precyzyjne przesyłanie lokalizacji to tylko niektóre z zalet. Bezpieczna technologia bazowa stashcat® sprawdziła się w wielu jednostkach policji krajów związkowych i spełnia wszystkie prawne oraz merytoryczne wymagania ochrony i bezpieczeństwa danych.

Doskonały dodatek: nowy model PTC680 i stashcat®

Nie tylko sprawdzone, zaawansowane radiotelefony multimodowe PTC760/PDC760 firmy Hytera są idealnymi partnerami dla systemu High Secure Messenger stashcat® – aplikacje takie jak stashcat® można także indywidualnie zintegrować z nowym portfolio PTC680.

Urządzenie o wadze zaledwie 325 g z innowacyjnej serii zaawansowanych radiotelefonów multimodowych jest idealnym rozwiązaniem komunikacyjnym dla wszelkiego rodzaju zadań w krytycznych sytuacjach, jak i do codziennego biznesowego użytkowania z uwzględnieniem szczególnych wymagań. Model PTC680 łączy tylko w jednym urządzeniu funkcjonalność radiową standardu TETRA, technologię LTE oraz zalety pracującego w systemie Android smartfona z elastycznym transferem danych przez Wi-Fi, WLAN, NFC lub Bluetooth. Jest on tak wytrzymały (certyfikat MIL-STD 810 G i IP68), że może bez problemu pracować nawet w bardzo surowych i wymagających warunkach.

Wspólna prezentacja na stoisku Hytera

Na targach PMRExpo firma Hytera będzie gościć na swoim stoisku zespół stashcat® (hala 10, stoisko B02). Dzięki temu wspólnie pokażemy rozwiązanie komunikacyjne dla obszarów bezpieczeństwa publicznego i przemysłu. “Współpracując z firmą Hytera, łączymy to, co najlepsze z obu światów: profesjonalne urządzenia radiowe z funkcjonalną opcją wysyłania wiadomości. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie kompleksowych rozwiązań radiowych, zdecydowaliśmy się zintegrować nasze rozwiązanie w zakresie wysyłania wiadomości z zaawansowanymi radiotelefonami multimodowymi firmy Hytera”, wyjaśnia Christopher Bick, CEO firmy stashcat GmbH.

O firmie stashcat GmbH

stashcat® należy do spółki heinekingmedia GmbH, a tym samym do grupy medialnej Madsack z siedzibą w Hanowerze. stashcat® to komunikator “Made in Germany” przeznaczony dla przedsiębiorstw i urzędów, który spełnia potrzeby poufnej komunikacji i wymiany danych. Obecnie stashcat® jest na przykład wykorzystywany jako technologia bazowa w projektach “NIMes” policji dolnosaksońskiej oraz “HePolChat” policji heskiej.

Źródło i fot:https://www.hytera-mobilfunk.com

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom – www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II, trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń