PMRExpo 2012 już za tydzień

PMRExpo-2012-Niemcy-Kolonia.jpg

PMRExpo to odbywająca się corocznie największa europejska konferencja i wystawa dla użytkowników, producentów oraz klientów profesjonalnych systemów radiowych. W bieżącym roku wydarzenie odbywa się w dniach 27-29 listopada w niemieckiej Kolonii. Weźmie w nim udział prawie 200 wystawców.

Wystawa ta, będąca międzynarodową platformą wymiany informacji, odzwierciedla kondycję i rozwój całego przemysłu PMR (ang. Professional Mobile Radio). Jedenasta edycja PMR Expo 2011 w Kolonii okazała się wielkim sukcesem i przewyższyła poprzednią pod każdym względem.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej systemów radiowych wykorzystywanych przez profesjonalistów. Impreza zostanie najprawdopodobniej zdominowana przez produkty branży TETRA z racji budowy w Niemczech największej sieci łączności ratunkowej na świecie w tym standardzie dla 500 000 użytkowników. Z pewnością bardzo dobrze reprezentowane będą standardy DMR i dPMR. Wiele firm zapowiedziało premiery systemów DMR Tier III. Oprócz samej wystawy, uczestnicy będą mogli uczestniczyć w bogatym programie prezentacji i seminariów. Co ciekawe, po raz pierwszy w tym roku organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne z języka niemieckiego na angielski.

Jak co roku na wystawie obecne będą takie firmy jak Motorola, Cassidian, Selex, Thales, Hytera, Tait, ICOM i wiele innych. Galeria zdjęć z poprzedniej edycji dostępna jest na portalu tetraforum.pl. Na tej imprezie nie może zabraknąć naszego zespołu redaktorskiego. Specjalnie dla naszych czytelników przygotujemy relację foto/video.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: http://www.pmrexpo.de

Źródła: własne, tetraforum.pl

Podobne artykuły:

RadioTech.pl na Konferencji Systemy do zarządzania kryzysowego(31.10.2012)

MOTOTRBO DAY – konferencja partnerów Motorola Solutions

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń