Otwarcie ofert w przetargu na 1200 radiotelefonów DMR dla Służby Więziennej

Służba Więzienna funkcjonariusz GISW

Centralny Zarząd Służby Więziennej opublikował zestawienie ofert w przetargu na ponad 1200 nowych radiotelefonów analogowo-cyfrowych DMR Tier II. Poza radiotelefonami, zamówienie obejmuje też niezbędne oprogramowanie i wyposażenie dodatkowe w postaci ładowarek (jedno- i wielostanowiskowych) i kabli do programowania.

Zamawiający zastrzegł, że zaoferowane radiotelefony muszą współpracować z Systemem Łączności Radiowej Jednostek Organizacyjnych Służby Więziennej (CSŁRSW) opartym o oprogramowaniu dyspozytorskim ConSEL.

W postępowaniu pojawiła się jedna oferta konsorcjum firm Teltronik Sp z o.o. (lider) oraz Aksel Sp. z o.o. Kwota zaproponowana za realizację zamówienia to 3 964 148,55 zł, przy budżecie wynoszącym dokładnie 3 934 150,00. zł. Konsorcjum oferuje 60 miesięcy gwarancji, zapewniając, że wydajność oferowanego akumulatora to 29 godzin pracy. Termin wykonania zamówienia i warunki płatności są zgodne z wymaganiami zawartymi w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Dostępny budżet został przekroczony bardzo nieznaczne, więc należy mieć nadzieję, że Służba Więzienna znajdzie dodatkowe 30 tys. złotych, na zrealizowanie tego zamówienia. Brakująca kwota stanowi zaledwie mniej niż 1 procent całej wartości zamówienia.

Dostarczone radiotelefony przenośne muszą posiadać możliwość pracy w trybie bezpośrednim z wykorzystaniem dwóch szczelin – w trybie cyfrowym. Ponadto muszą być kompatybilne z używanymi przez Służbę Więzienną – konwencjonalnymi radiotelefonami analogowymi Motorola typ GP serii 300 i analogowo-cyfrowymi Hytera typ PD i MD serii 7 oraz z radiotelefonami DMR produkcji Motorola Mototrbo typ DM i DP serii 4000e.

Źródło i foto: https://zp.sw.gov.pl/…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń