Nowatel z Excera na targach IWCE w Las Vegas

Excera-stoisko-targi-IWCE-2017-Las-Vegas

Pod koniec marca w Las Vegas odbyły się coroczne targi International Wireless Communications Expo (IWCE), w których wzięło udział ponad 7000 specjalistów z branży radiokomunikacji oraz ponad 400 wystawców z całego świata, prezentujących najnowsze technologie i rozwiązania sieciowe.

Na tegorocznych targach spółka Nowatel – partner aplikacyjny firmy Excera, przedstawiła system dyspozytorski OpenRDS dedykowany obsłudze najnowszych rozwiązań radiokomunikacyjnych chińskiego producenta.

W wyniku wspólnej pracy obu spółek udało się przedstawić aktualnie jedyny na świecie produkt, wspierający pełną funkcjonalność w zakresie obsługi przemienników oraz terminali radiowych firmy Excera w tym:

  • integrację z systemem przemienników w trybie single i multi-site,
  • pełną rejestrację korespondencji radiowej prowadzonej w systemie,
  • obsługę GPS, SDS oraz innych funkcjonalności cyfrowych (tj. zdalny podsłuch, stun/kill itp.).

Excera-Nowatel-targi-IWCE-2017-Las-Vegas

W Polsce dystrybutorem rozwiązań Excera jest spółka Covertech.

Źródło: nowatel.com

O firmie Excera (www.excera.pl)

excera_logoExcera jest młodą i innowacyjną firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości systemów radiowych. Jako pierwsza na świecie opracowała pełny dupleks w trybach multimode Analog / PDT / DMR dla radiotelefonów przenośnych. Excera jest spółką córką firmy Vigor Communication, która jest czołowym projektantem i producentem infrastruktury trunkingowej oraz simulcast w Chinach. Vigor opracował pierwszy system trunkingowy MPT1327 w 1995 roku i jest wiodącym na tamtym rynku dostawcą systemów trankingowych dla sektora bezpieczeństwa publicznego od ponad 20 lat. Firma wybudowała m.in. sieć cyfrowej łączności radiowej dla służb bezpieczeństwa publicznego obejmującą ponad 2000 stacji bazowych, obsługujących – na ponad 10 tys. kanałów – ponad 200 tys. użytkowników. Korzystając z tych wieloletnich doświadczeń Excera stworzyła pełną rodzinę produktów DMR Tier II i Tier III, stanowiącą kompletny i dopracowany system radiokomunikacyjny, w skład którego wchodzą: radiotelefony przenośne, radiotelefony przewoźne, przemienniki.

O firmie Nowatel (nowatel.com)

nowatel_logo.pngNowatel Sp. z o.o. jest polską spółką teleinformatyczną oferującą kompleksowe rozwiązania z dziedziny telekomunikacji i informatyki. Od 2003 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów teleinformatycznych integrujących tradycyjne technologie kablowe (telefonia analogowa, ISDN, VoIP) z rozwiązaniami bezprzewodowymi (cyfrowe i analogowe systemy radiowe, TETRA, Wi-Fi, GSM, WiMAX). Produkty firmy współpracują z systemami radiowymi czołowych producentów (Motorola, Hytera, Icom, Radmor, Kenwood, Vertex, Tait, Yaesu). Firma jako jedyna posiada system dyspozytorskiOpenRDS w pełni IP (“Pure IP”).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń