Motorola Solutions z kontraktem na szerokopasmową łączność WAVE od rządu Izraela

WAVE-profesjonalna szerokopasmowa łączność radiowa Broadband PTT

Motorola Solutions wygrała przetarg na dostarczenie izraelskiemu rządowi nowego rozwiązania łączności szerokopasmowej typu „Naciśnij i mów” (PTT). Firma dostarczy do 10 000 urządzeń wyposażonych w aplikację WAVE, która jest szerokopasmową usługą PTT firmy Motorola Solutions. WAVE możliwi pracownikom administracji rządowej komunikację między zespołami bezpieczeństwa, logistyki i innymi grupami operacyjnymi.

Platforma WAVE łączy różne sieci, umożliwiając służbom bezpieczeństwa i użytkownikom komercyjnym niezawodna i szybką komunikację między smartfonami, radiotelefonami, komputerami i telefonami stacjonarnymi.

Zgodnie z umową Motorola Solutions dostarczy, zainstaluje oraz będzie obsługiwać i utrzymywać usługę dla izraelskich rządu przez 30 miesięcy. Kontrakt przewiduje opcję przedłużenia okresu świadczenia usługi do pięciu lat. Hot Mobile, operator telefonii komórkowej, zapewni zasięg sieci.

Wave ekosystem szerokopasmowej łączności radiowej Motorola Solutions
Wave ekosystem szerokopasmowej łączności radiowej Motorola Solutions

WAVE pozwoli agendom rządowym i personelowi terenowemu korzystać z kluczowych funkcji, które mogą zwiększyć wydajność. Współpraca z różnymi sieciami radiowymi pozwoli na bezproblemową komunikację między szerokopasmowym systemem a istniejącymi tradycyjnymi sieciami radiowymi. Platforma WAVE pozwoli efektywnie zarządzać swoją siłą roboczą, wykorzystując funkcje lokalizacji i mapowania, multimedia i zaawansowane funkcje kontroli grup dyskusyjnych. Nowa usługa pozwoli także na tworzenie grup roboczych ds. komunikacji z wieloma kontrahentami i dostawcami, którzy już korzystają z usługi WAVE firmy Motorola Solutions.

„Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z rządem Izraela na ich drodze do usprawnienia komunikacji i współpracy.” – powiedział Avraham Ben David (Benda), dyrektor generalny Motorola Solutions Israel. „Nasz ekosystem komunikacji o znaczeniu krytycznym, wraz z naszym bogatym doświadczeniem, zapewni zespołom terenowym dostęp do najbardziej zaawansowanych rozwiązań i technologii.”

O Motorola Solutions

Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie komunikacji o znaczeniu krytycznym. Ich platformy technologiczne w zakresie komunikacji, oprogramowanie centrum dowodzenia, analizy wideo, oraz usługi zarządzania i wsparcia zwiększają bezpieczeństwo miast i pomagają społecznościom i firmom w rozwoju. Motorola Solutions wprowadza klientów w nową erę systemów bezpieczeństwa. Więcej na http://www.motorolasolutions.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń