Motorola Solutions przedstawia platformę zintegrowanej łączności WAVE

motorola-solutions-pust-to-talk-wave

Platforma WAVE łączy różne sieci, umożliwiając służbom bezpieczeństwa i użytkownikom komercyjnym zapewnienie komunikacji między smartfonami, radiotelefonami, komputerami i telefonami stacjonarnymi. WAVE to oparta na abonamencie usługa grupowej łączności PTT („naciśnij i mów”), umożliwiająca natychmiastowe nawiązywanie połączeń między członkami zespołu, gdziekolwiek się znajdują, przy użyciu różnych urządzeń i sieci.

Platforma WAVE pozwala skupić się na tym, co naprawdę ważne: na usprawnianiu działań pracowników, zwiększaniu wydajności zespołów oraz wypracowywaniu pozytywnych wyników.

WAVE to oparta na subskrypcji usługa łączności grupowej, która umożliwia natychmiastową komunikację między różnymi urządzeniami, sieciami i lokalizacjami.

Natychmiastowa łączność
Szybkość i prostota profesjonalnej łączności radiowej Broadband PTT z możliwością udostępniania informacji za pomocą wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów lub załączników.

Praca w całej Europie
Połącz swój profesjonalny system łączności radiowej z usługą WAVE i kontaktuj się z większą liczbą członków zespołu na większym obszarze.

Przewidywalne koszty
Brak opłat za połączenia oznacza, że koszty są stałe, co ułatwia zarządzanie budżetem.

tlk100-traditional-radiotelefon-wave-ptt

Ogólnoeuropejska łączność PTT
Zwiększ wydajność w kraju i poza jego granicami dzięki ogólnokrajowej sieci PTT („naciśnij i mów”), która umożliwia najszybsze konfigurowanie funkcji „naciśnij i mów” oraz skrócenie czasu połączeń.

Łatwość obsługi i zarządzania
Proste w obsłudze elementy sterujące ułatwiają natychmiastową komunikację i zarządzanie połączeniami.

Stworzony do pracy
Wykonuj swoją pracę dzięki radiotelefonowi zaprojektowanemu z myślą o wyraźnym dźwięku i śledzeniu lokalizacji w wytrzymałej, kompaktowej obudowie.

Łączność między różnymi platformami

Wzmocnij współpracę bez względu na to, z jakiego urządzenia korzysta zespół. Niezależnie od tego, czy mowa o pracownikach biura łączącym się z placem budowy, czy też pracownikach sprzedaży komunikujących się z magazynem — WAVE umożliwia natychmiastową łączność pomiędzy radiotelefonem a smartfonem za pośrednictwem sieci 3G/4G i Wi-Fi.

Możliwości integracji z systemami radiowymi

Połącz się z posiadanymi już systemami MOTOTRBO™ Capacity Plus i Capacity Max i rozszerz zasięg swoich systemów trunkingowych na sieć ogólnoeuropejską*, aby uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji.

Jeden przycisk, wiele zespołów

Współpraca na wysokich obrotach dzięki funkcji „Naciśnij i mów”. Możliwość kontaktowania się z wieloma zespołami jednocześnie i bezpieczna komunikacja za pomocą jednego przycisku.

Więcej informacji na stronie: https://www.motorolasolutions.com/pl_pl/products/broadband-push-to-talk/wave.html

One thought on “Motorola Solutions przedstawia platformę zintegrowanej łączności WAVE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń