Kujawsko-pomorska policja zamawia podzespoły łączności radiowej

Komenda-wojewodzka-policji-bydgoszcz-logo.jpg

24 sierpnia Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy ogłosiła wielozadaniowy przetarg na dostawę sprzętu teleinformatycznego. Pośród 11 zadań dotyczących zakupu m.in. laptopów, drukarek i oprogramowania specjalistycznego znalazły się dwa związane bezpośrednio z urządzeniami łączności radiowej.

Policjanci mają zamiar doposażyć się w łącznie przeszło 200 akumulatorów do radiotelefonów Motorola MT2100, GP360/380, DP3601 (MotoTRBO) oraz HYT TC446. Ponadto przedmiotem zamówienia są klipsy (zaczepy) do pasa, zestawy słuchawkowe z fonowodem i odbiorniki do pętli indukcyjnych Centronics i Sonic. W tym samym zadaniu wyłoniona w przetargu firma ma dostarczyć anteny samochodowe Unicom AKS ¼ i Sirtel SMA-4, w łącznej ilości 35 sztuk oraz zasilacze stabilizowane do ładowarek. Zamawiający wymaga 24 miesięcy gwarancji na akumulatory i podzespoły potrzebujące zasilania oraz 12 miesięcy na elementy pasywne- np. anteny.

Ostatnie z 11 zadań dotyczy dostawy 3 modułów alarmowych pracujących poprzez sieć GSM i umożliwiających w razie wykrycia stanu alarmowego połączenie z przynajmniej 4 numerami telefonicznymi.

Dopuszczalne jest składanie ofert częściowych, jak również powierzenie części zamówienia podwykonawcom. Oferty należy przesyłać na adres Sekcji Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Termin składania ofert upływa 04.09.2012, o godzinie 13. Otwarcie ofert nastąpi tego samego dnia. Zwycięskie firmy będą miały 21 dni od daty podpisania umowy na realizację przedmiotu zamówienia.

Źródło: http://www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń