Jednoczesne alarmowanie zwiększa możliwości bojowe OSP

Kliknij aby powiększyć digitex-jednoczesne-alarmowanie-osp-www

Od lutego br. firma Platan, właściciel najbardziej znanej polskiej markiZintegrowanych Systemów Ostrzegania i Alarmowania Ludnościdigitex®, promuje i rozpowszechnia nową usługę „Jednoczesne Alarmowanie OSP”.

Uruchomienie usługi firma Platan poprzedziła szeregiem czynności związanych z poznaniem opinii Strażaków Ochotników na temat zwiększenia możliwości bojowych Ochotniczych Straży Pożarnych. Testy beta przeprowadzone w OSP w województwie pomorskim wykazały, że podstawowa wersja usługi działa zgodnie z ich oczekiwaniami oraz w znacznym stopniu przyczynia się do szybszej reakcji druhów.

W związku z dużym zainteresowaniem nową usługą i pojawiającymi się pytaniami wśród przyszłych użytkowników o szczegółowe jej działanie, przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  • Dzwonek rozbrzmiewa na wszystkich telefonach komórkowych w ciągu5–10 sekund od momentu zapalenia się czerwonej lampki na stacji obiektowej.

  • Usługa „Jednoczesne Alarmowanie OSP” współpracujez każdąsiecią telefonii komórkowej w Polsce.

  • Dzwonienie na telefontrwa ok. 30 sekund, w przypadku braku możliwości dodzwonienia się (np. numer był zajęty lub poza zasięgiem) powiadomienie jest ponawiane jeden raz po ok. 40 sekundach.

  • Lista numerów Strażaków, na które ma być realizowana usługa powinna być wygenerowana z terminala DTG-53 (plik konfiguracyjny terminala), zmiana numerów jest bezpłatna.

  • Uruchomienie usługi nie wymaga podpisania umowy, wystarczy zamówienie podpisane przez Ochotnicza Straż Pożarną.

  • Opłata zaświadczoną usługę w ciągu rokuwynosi 180,00 zł netto (221,40 zł brutto) płatne z góry (w terminie 21 dni od wystawienia faktury).

  • Każde powiadomienie (dzwonienie na telefon komórkowy) należy odrzucić, co pozwala na działanie usługi bez dodatkowych kosztów za połączenia. W przypadku nagminnego odbierania połączeń z usługi przez Strażaków zostanie naliczona opłata dodatkowa (2 gr za odebrane połączenie). Faktura zbiorcza za opłatę dodatkową jest wystawiana pod koniec okresu usługi.

Uwagi i propozycje co do funkcjonowania nowej usługi można zgłaszać pod numerami telefonów 58555-88-60 oraz 58555-88-05.

Źródło: www.digitex.pl

O firmiePlatan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

Logo digitexPlatan Sp. z o.o.sp. k. jestwłaścicielem najbardziej znanej polskiej markiZintegrowanych Systemów Ostrzegania i Alarmowania Ludnościdigitex®,central telefonicznych oraz serwerów telekomunikacyjnych. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń