IP Connect dostarczyło radia POC dla Flex

Fabryka Flex Tczew Polska - logo

IP Connect sp. z o.o. dostarczyło firmie Flex (dawniej Flextronics) z siedzibą w Tczewie 13 terminali POC marki Telo Systems. Zakupione radia to popularne modele TE390 charakteryzujące się parametrami w pełni odpowiadającymi wymaganiom klienta. Zapewniają one niezawodną łączność w wielkopowierzchniowych halach produkcyjnych Flex. Tworzyć one będą system łączności dla operatorów maszyn i obsługi zakładu. System zakłada również możliwość ewentualnej rozbudowy o nowe terminale POC Tele Systems oraz o konsolę dyspozytorską.

Radiotelefony LTE Telo Systems to szerokopasmowe urządzenia, które integrują w jednym urządzeniu przesyłanie i obieranie głosu, danych tekstowych i multimedialnych. Niezawodna łączność wspierana jest przez sieć GSM, 3G, 4G, LTE, Bluetooth i Wi-Fi.

Telo Push to talk PTT radiotelefony
Telo Push to talk PTT radiotelefony

Dzięki zakupionym terminalom firma Flex dołącza do coraz liczniejszej grupy użytkowników technologii POC. IP Connect może się pochwalić kolejnym innowacyjnym wdrożeniem technologii, która oprócz standardu TETRA i DMR staje się kolejną specjalnością firmy z Rybnika.

Więcej informacji: https://ipconnect.pl/ipconnect-telosystems

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IPConnect logo

Firma IP Connect jest firmą z branży telekomunikacyjnej, która ma na swoim koncie wiele wdrożeń systemów radiokomunikacyjnych. Klienci pochodzą z sektora transportu lotniczego, komunikacji zbiorowej, bezpieczeństwa publicznego i energetyki. IP Connect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy Rohill i systemów GSM-R. Jest także partnerem handlowym firmy Schnoor, TAIT oraz Telo Systems Europe BV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń