ICOM przedstawia nowy radiotelefon przewoźny IP501M LTE/PoC

Radiotelefon ICOM IP501M oferuje globalną łączność po sieci 3G/4G/LTE

Model IP501M to nowy przewoźny radiotelefon pracujący w sieci WiFi/LTE, który stanowi uzupełnienie przenośnego radiotelefonu ICOM IP501H.

Zaprojektowany do instalacji w pojeździe, IP501M to proste, łatwe w użyciu narzędzie komunikacji. Umożliwia kierowcom ogólnokrajowy i europejski zasięg radiowy PTT za pomocą sieci LTE/4G i 3G.

Ogólnopolski zasięg w zamkniętej sieci prywatnej 3G/4G oraz LTE

Dzięki karcie SIM Icom IP501M działa w trybie 4G/LTE w zamkniętej sieci prywatnej. Firmy mogą korzystać z zasięgu ogólnokrajowego, europejskiego, a nawet globalnego bez potrzeby stosowania przemienników. Zmniejsza się w ten sposób koszty budowy i utrzymania sieci rozległej. Użytkownicy działają również w zamkniętej, prywatnej mobilnej sieci danych LTE, zapewniając dodatkowy poziom bezpieczeństwa.

Połącz między systemami IDAS i IP100H

Dzięki modułowi bramki RoE VE-PG4, rozwiązanie radiowe Icom LTE zapewni interoperacyjność z całym szeregiem systemów radiowych. Wśród nich: telefony IP, analogowe urządzenia nadawczo-odbiorcze, cyfrowy system radiowy IDAS i systemy bezprzewodowej sieci LAN IP100H. Ponadto aktualna pozycja GPS może być wyświetlana na konsoli dyspozytorskiej.

Bramka RoIP Icom RoE VE-PG4
Bramka RoIP Icom RoE VE-PG4

Opcjonalny zdalny mikrofonogłośnik HM-230HB z zewnętrznym wyświetlaczem i klawiaturą użytkownika

Opcjonalny mikrofonogłośnik HM-230HB oferuje zewnętrzny interfejs użytkownika z pełną klawiaturą. Ekran IP501M jest dublowany na HM-230HB, dając użytkownikowi interfejs tożsamy do podstawowego na radiotelefonie.

Icom mikrofonoglosnik HM-230HB
Icom mikrofonogłośnik HM-230HB

Rozwiązanie bez licencji

Korzystanie z IP501M nie wymaga żadnych licencji. Rozwiązanie radiowe 4G/LTE nie wykorzystuje konwencjonalnego spektrum radiowego. Dzięki temu jest odpowiednie dla firm, które dysponują flotą pojazdów poruszającymi się na znacznym obszarze geograficznym.

To same Menu co w IP501H/IP503H

Podobnie jak w modelach radiotelefonów IP501H IP503H, IP501M wykorzystuje ten sam intuicyjny układ menu oraz klawiszy. Pozwala to organizacjom na użytkowanie wszystkich urządzeń przenośnych (IP501H/IP503H) w ten sam sposób bez konieczności szkolenia.

IP501M umożliwia korzystanie z komunikacji w trybie pełnego dupleksu, co zapewnia płynne rozmowy telefoniczne.

Więcej informacji w  karcie katalogowej PDF.

Źródło: icomeurope.com

Icom Logo

Icom Inc.
Icom Incorporated jest spółką produkującą sprzęt łączności bezprzewodowej, zlokalizowaną w Osace w Japonii. Od momentu powstania w 1954 roku ma długą historię zaufanego producenta radiostacji przewoźnych i przenośnych, morskich, lotniczych, sprzętu nawigacyjnego, odbiorników komunikacyjnych i radiostacji krótkofalarskich. Icom jest postrzegany na całym świecie jako marka niezawodnego sprzętu łączności radiowej z reputacją odpornego sprzętu wysokiej jakości. Sprzęt Icom’a jest wykorzystywany przez wiele profesjonalnych organizacji na całym świecie. Przez wojsko i policję, władze lokalne, organizacje użyteczności publicznej, firmy transportowe i służby lotniskowe, firmy ochrony i wiele innych. Icom poszerza zakres radiokomunikacji profesjonalnej o nową dziedzinę łączności satelitarnej czerpiąc ze swojej dogłębnej wiedzy radiotechnicznej. Więcej informacji na temat firmy Icom i produktów na stronie www.icom.co.jp/world

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń