Hytera prezentuje nowy mobilny przemiennik DMR RD965

RD965-Hytera-DMR-Portable-Repeater-10W-medium.jpg

Hytera RD965 to pełnoprawny, mobilny przemiennik cyfrowo-analogowy pracujący w standardzie DMR. Dzięki niewielkim rozmiarom, wbudowanemu akumulatorowi oraz wysokiej odporności na czynnniki zewnętrzne (IP67) jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników poszukujących nowoczesnego i prawdziwie mobilnego rozwiązania.

Przemiennik RD965 został zaprezentowany podczas konferencji IWCE 2012 w Las Vegas, gdzie spotkał się z ogromnym zainteresowanie odwiedzających.

Przemiennik posiada wbudowany moduł GPS co umożliwia zlokalizowanie na cyfrowej mapie np. mobilnego centrum dowodzenia używającego RD965. Dzięki wsparciu dla technologii IP, RD965 można połączyć z innymi przemiennikami Hytera serii RD9x5 w celu stworzenia rozległej sieci łączności. Prarametry RD965 mogą być zdalnie kontrolowane oraz zmieniane dzięki oprogramowaniu RDAC. Urządzenie obsługuje 16 kanałów oraz może pracować w trybie cyfrowym (DMR) i analogowym z automatyczną detekcją trybu transmisji. W celu zapewnienia mobilności, RD965 został przygotowany do montażu opcjonalnego duplexera wewnątrz obudowy. Przemiennik wyposażony jest w akumulator Li-Ion o pojemności 10Ah co zapewnia pracę przez 8 godzin w trybie 5/5/90. Moc nadajnika może być regulowana w zakresie od 1 do 10W. Waga urządzenia wraz z akumulatorem to tylko 5kg a wymiary nie przekraczają 5,2×18,3×30,2cm.

Hytera-DMR-Repeater-RD965-panel-medium.jpg

RD965 jest w pełni kompatybilny ze standardem ETSI DMR i jest kolejnym pod PD795Ex i X1e uzupełnieniem rodziny produktów Hytera DMR.

Czytaj ulotkę PDF: Hytera-RD96X-DMR-Digital-Portable-Repeater.pdf

O firmie Hytera (www.hytera.com)

Hytera_logo.jpgHytera Communications Corporation Limited, największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej w Chinach, działającym na rynku od 1993 roku. Produkty analogowe tej firmy znane są pod nazwą HYT, a cyfrowe – Hytera. Firma wytwarza, między innymi, urządzenia cyfrowej łączności radiowej zgodne ze standardem TETRA oraz DMR (Digital Mobile Radio).

Dystrybutorem produktów DMR Hytera w Polsce jest firma www.rtcom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń