Hytera dodaje do oferty DMR, europejska centrala od teraz w Niemczech

Siedziba Hytera Mobilfunk w Bad Munder

Firma Hytera Mobilfunk poszerzyła swój zakres produktów o systemy DMR (Digital Mobile Radio), jak i również terminale analogowe oraz cyfrowe. Ponadto, siedziba firmy w Bad Münder stanie się teraz europejską filią Hytery.W zeszłym roku Hytera odkupiła dział PMR (Professional Mobile Radio) od Rohde & Schwarz.

Poza systemem TETRA Rohde & Schwarz, firma oferuje teraz konwencjonalne systemy DMR (DMR Tier II) oraz trankingowe systemy DMR (DMR Tier III). Co więcej, katalog produktów został wzbogacony o cyfrowe i analogowe radiotelefony noszone i przewoźne wyprodukowane przez Hyterę.

„Uważamy firmę Hytera za najlepszego nowego właściciela, ze względu na jej silną pozycję na rynku chińskim i innych azjatyckich rynkach,” powiedział dr Georg Haubs, dyrektor generalny Hytera Mobilfunk.

Hytera Mobilfunk będzie nadal rozwijać swój system TETRA w siedzibie w Bad Münder. Stanowiąc centrum kompetencyjne dla przyszłych rozwiązań TETRA i szerokopasmowych, opartych na LTE (Long Term Evolution) firma integruje w grupie korporacyjnej Hytera całe swoje doświadczenie w tworzeniu zindywidualizowanych systemów PMR.

Lokalizacja firmy w Bad Münder zostanie podniesiona do rangi głównej europejskiej siedziby grupy korporacyjnej Hytera. W Europie firma Hytera Mobilfunk będzie odpowiedzialna za sprzedaż i marketing, jak i również za obsługę i naprawy całej gamy produktów Hytery.

RTcom-logoW Polsce, dystrybutorem rozwiązań Hytera jest firma RTcom – http://www.rtcom.pl/

Źródło:www.radioresourcemag.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń