Gas Storage Poland modernizuje swoją sieć radiową

gas-storage-poland-mapa-polski-logo

Firma Gas Storage Poland opublikowała przetarg nieograniczony na “modernizację swojej sieci radiotelefonicznej.” Spółka została powołana w 2010 r. ze struktur PGNiG i jest operatorem systemu magazynowania paliw gazowych.

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja instalacji radiotelefonicznej na terenie KPMG Kosakowo i KPMG Mogilno oraz budowy nowej instalacji radiotelefonicznej w Biurze Gas Storage Poland sp. z o.o., w Warszawie. Obie wspomniane lokalizacje zajmują się przechowywaniem gazu w podziemnych złożach po kopalni soli.

Modernizacja instalacji w obu lokalizacjach ma polegać na przejściu z technologii analogowej na cyfrową i prowadzić do poprawy skuteczności jej działania, poprawy jakości rozmów radiotelefonicznych oraz wyposażenia w funkcje poprawiające bezpieczeństwo na terenach zakładów górniczych.

Instalowane radiotelefony muszą współpracować wtechnologii cyfrowej z zainstalowanymi obecnie radiotelefonami analogowo-cyfrowymi. Wszystkie radiotelefony na wskazanych trzech lokalizacjach mają zostać zaprogramowane na trzech częstotliwościach podanych przez Zamawiającego.

Zamawiający wymaga dostawy iskrobezpiecznych radiotelefonów Motorola ATEX DP4801 EX, DP4401 EX, DM4600e. Zwycięzca dostarczy też przemienniki MOTOROLA SLR8000. Wymagana jest też dostawa oprogramowaniaMOTORBO wraz z komputerem PC pozwalające na śledzenie sygnałów GPS z włączonych radiotelefonów, pokazywanie użytkowników z włączonymi radiotelefonami, pokazywanie miejsc w których radiotelefon zgłasza alert, rejestracja rozmów radiotelefonicznych. Wykonawca będzie odpowiedzialny za aktualizację pozwoleń radiowych w UKE dla dwóch wspomnianych lokalizacji.

O wyborze oferenta w 100 % zdecyduje cena. Zamawiający zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia dodatkowych negocjacji handlowych. Wadium nie jest wymagane. Oferty należało składać do 10 grudnia br. Termin wykonania zamówienia do końca bieżącego roku.

Źródło: https://ipi.gasstoragepoland.pl Nr postępowania: 19ZAK079

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń