DGT bezpłatnie udostępnia PTT Connect na czas pandemii

DGT-ptt-connect-smartfon-alternatywa-dla-radia

W obecnej sytuacji, gdy wszyscy zmagamy się z COVID-19, firma DGT postanowiła bezpłatnie udostępnić oprogramowanie DGT PTT Connect, do użytkowania na czas trwania pandemii, pracownikom instytucji, zaangażowanym w walkę z epidemią koronawirusa. DGT Spółka z o.o. jest polskim producentem i dostawcą rozwiązań technologii teleinformatycznych, obecnym na rynku polskim od 1991r. Produkty firmy niejednokrotnie były wykorzystywane w sytuacjach zagrożenia.

DGT PTT Connect to rozwiązanie typu Push-to-Talk, wykorzystujące do realizacji połączeń zwykłe lub wzmocnione smartfony. Użytkownik oprogramowania może wykonywać połączenia grupowe (jeden do wielu), indywidualne (jeden do jednego) oraz priorytetowe. Ponadto może wysyłać wiadomości tekstowe, multimedialne, strumień video, także do grupy lub indywidualne.

DGT PTT Connect to proste i sprawdzone już narzędzie do komunikacji grupowej. Produkt był wielokrotnie nagradzany, m.in. przez Komendanta Głównego Policji i Komendanta Głównego Straży Granicznej. System w ostatnim czasie udostępniony został polskim ratownikom górskim, pracującym na zboczach góry Kazbek w Gruzji. Szczegółowy opis DGT PTT Connect znajduje się pod adresem: https://www.dgt.pl/pl/pttconnect

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: pttconnect_pomoc@dgt.pl lub kontaktować się telefonicznie: 58 68 20700.

Źródło: DGT

O firmie DGT www.dgt.pl

dgt-logo-wwwDGT specjalizuje się w konstrukcji i produkcji zintegrowanych systemów łączności, o rozbudowanej funkcjonalności dyspozytorskiej, których cechą szczególną jest integracja – używanych na danym obszarze – przewodowych i radiowych środków łączności w jednolity system telekomunikacyjny. DGT jest też dostawcą dedykowanych systemów do rejestracji i analizy informacji przesyłanych w sieciach operatorów stacjonarnych i komórkowych, urządzeń do przewodowej i bezprzewodowej transmisji danych oraz systemów łączności jawnej i specjalnej dla Sił Zbrojnych RP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń