Firma Catalyst Communications Technologies dołączyła do Stowarzyszenia DMR (DMR Association). Niedawno firma wprowadziła na rynek nową konsolę DMR. Firma Catalyst rozpoczęła aktywne uczestnictwo w Stowarzyszeniu DMR i będzie kontynuować współpracę z różnymi producentami systemów radiowych aby stworzyć oparte na standardach rozwiązanie dyspozytorskie zapewniające pełną interoperacyjność.
„Standard DMR otwiera drzwi do innowacyjności, która pozwala na obniżenie kosztów oraz zwiększenie bezpieczeństwa personelu pierwszej linii.„ powiedział Prezes firmy, Robin Grier. Catalyst jest pionierem technologi Radio over IP (RoIP).
Źródło: http://www.catcomtec.com












