Budowa cyfrowej radiolinii do WCPR dla KWP Bydgoszcz

Nec-ipasolink400a-odu-idu02

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy ogłosiła zapytanie dotyczące budowy dwóch systemów cyfrowej radiolinii oraz dostawę dodatkowego sprzętu.

Przedmiot zamówienia obejmuje:

1. Instalację i uruchomienie dwóch systemów cyfrowej radiolinii NEC iPasolink VR2 (moduły in-door), dołączenie do jednego z funkcjonujących systemów zarządzania zlokalizowanym w KWP w Bydgoszczy wraz z licencjami na nadzór;

2. Dostarczenie dodatkowego zestawu dwóch urządzeń radiolinii zbudowanej na modemach NEC iPasolink 200 (in-door, bez anten).

Relacje wymagane do zestawienia radiowego łącza transmisji danych to:

a) KWP w Bydgoszczy, ul. Powstańców Wielkopolskich 7 –Bydgoszcz ul. Wysoka 27 (istniejące maszty na obiektach);

2. WPCR w Bydgoszczy ul. Szubińska 4 (konieczność zamontowania anteny na stelażu na elewacji narożnika budynku) – Bydgoszcz, ul. Wysoka 27(maszt na wieżowcu).

Sprzęt potrzebny do instalacji systemów (modemy, anteny , okablowanie itd.) ma być w całości dostarczony przez wykonawce. Montaż urządzeń nastąpi wewnątrz budynków w istniejących szafach serwerowych. Policja wymaga udzielenia 3 lat gwarancji na sprzęt i usługę.

Oferty można składać do 9 września br. do godziny 15:10 na platformie zakupowej. Oczekiwany termin realizacji zamówienia to 15 październik.

Źródło: platformazakupowa.pl ; Fot.:www.nec.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń