Bernhard Klinger z firmy Hytera Mobilfunk nowym przewodniczącym zarządu PMeV

Bernhard-Klinger-Hytera-Mobilfunk

Bernhard Klinger objął funkcję przewodniczącego zarządu Bundesverband Professioneller Mobilfunk (PMeV) – NETZWERK SICHERE KOMMUNIKATION. Wiceprezes ds. rozwoju biznesowego firmy Hytera Mobilfunk Deutschland GmbH został wybrany 27 lutego br. podczas zgromadzenia stowarzyszenia.

Obejmie on stanowisko po dr. Klausie Hüttenie (e*Messages Wireless Information Services Deutschland GmbH), który w tym roku nie ubiegał się o reelekcję i został honorowym członkiem stowarzyszenia. Bernhard Klinger już od 2015 r. był jednym z jego zastępców. „Bardzo dziękuję kolegom ze stowarzyszenia za okazane zaufanie, a także Klausowi Hüttenowi za pracę na rzecz firmy w ostatnich latach. Z przyjemnością będę kontynuował jego wizję przyszłości PMeV”, powiedział nowy przewodniczący zarządu, Bernhard Klinger.

Profesjonalna komunikacja radiowa jako dziedzina specjalizacji

W osobie nowego przewodniczącego zarządu, Bernharda Klingera, PMeV zyskuje cenionego eksperta. Po ukończeniu studiów z zakresu technologii komunikacyjnych Bernhard Klinger rozpoczął karierę zawodową w 1987 r. jako projektant oprogramowania mobilnych systemów komunikacji. Pełniąc funkcję wiceprezesa działu Business Development, od 2007 r. odpowiada za rozwój biznesowy firmy Hytera Mobilfunk (dawniej Rohde & Schwarz Professional Mobile Radio). Może poszczycić się już ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej komunikacji radiowej. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował na różnych stanowiskach, w tym także wielu kierowniczych, zajmując się rozwojem technologii i aplikacji, zarządzaniem produktami oraz dystrybucją.

Długoletnie powiązania z PMeV

Zarówno firma Hytera Mobilfunk, jak i Bernhard Klinger są ściśle związani z PMeV. Nasze przedsiębiorstwo, podobnie jak jego poprzednik, od początków PMeV w 1999 r. nieprzerwanie działa w jego zarządzie. Założyciel firmy i długoletni prezes, Heinz Bick, jest jednym z założycieli tego stowarzyszenia. Przez dziesięć lat piastował funkcję przewodniczącego zarządu PMeV, a od 2009 r. jest jego członkiem honorowym. Bernhard Klinger kontynuuje zaangażowanie firmy Hytera Mobilfunk, a od 2007 r. prowadzi obszar sieci szerokopasmowych w PMeV. Objął stanowisko zastępcy przewodniczącego w 2015 r., a w bieżącym roku został przewodniczącym zarządu PMeV. „Dziękuję firmom członkowskim PMeV i członkom za przyznane mi wyróżnienie. To, że mogę kontynuować zaangażowanie naszej firmy zapoczątkowane przez Heinza Bicka, stanowi dla mnie wyjątkową motywację”, powiedział nowy przewodniczący zarządu.

PMeV-netzwerk-sichere-kommunikation-Germany

Razem możemy więcej

Jak dodaje pochodzący z Dolnej Saksonii prezes, podczas swojej pracy w PMeV również w przyszłości chce kontynuować wizję profesjonalnej, bezpiecznej komunikacji, w dalszym ciągu zwiększając znaczenie branży PMR. Technologie wciąż się zmieniają i rozwijają, co sprawia, że na rynku trzeba stawiać czoła coraz to nowym wyzwaniom. Jak podkreśla Bernhard Klinger: „Tylko działając razem, będziemy mieli wpływ na stojące przed nami zmiany technologiczne i prawne w branży, a także zagwarantujemy w przyszłości bezpieczną komunikację w urzędach, organizacjach i przemyśle. Z tego względu PMeV powinno być pierwszym adresem kontaktowym wszystkich podmiotów na rynku”.

Źródło i fot:https://www.hytera-mobilfunk.com

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom – www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II, trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń