AKSEL na targach PMRExpo 2013

pmrexpo-2012-baner-powitalny

Firma AKSEL Sp. z o.o. zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas targów PMRExpo 2013. Jest to jedne z najważniejszych światowych targów w branży radiokomunikacyjnej odbywające się corocznie w centrum targowym (Koelnmesse) w Kolonii w Niemczech.

Zeszłoroczna edycja zgromadziła po raz kolejny rekordową ilość wystawców – 197 (wobec 190 w 2011) oraz 3274 uczestników (3075 w roku 2011). Znaczenie wystawy PMRExpo wzrasta z roku na rok i nie świadczy o tym jedynie większa powierzchnia wystawiennicza oraz rosnąca liczba wystawców.

W dniach 26-28 listopada br. Kolonia będzie gości światowych liderów branży radiokomunikacji profesjonalnej. Na stoisku firmy AKSEL (C16), zaprezentowana zostanie najnowsza wersję aplikacji dyspozytorskiej ConSEL. 27 listopada o godzinie 11.30 będzie miała miejsce specjalna prezentacja firmy na forum PMRExpo.

PMRExpo zorganizowano w oparciu o pięć filarów: targi branżowe, sympozjum (26–27 listopada), Kongres Centrów Dowodzenia, Forum Aplikacyjne oraz nowość w tym roku, Międzynarodowe Forum Służb Bezpieczeństwa Publicznego.

Więcej o samej wystawie można dowiedzieć się ze strony: pmrexpo.de

Źródło: Aksel Sp. z o.o.

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń