40 radiotelefonów stacjonarnych DMR dla Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy

kujawsko-pomorski-urzad-wojewodzki

Kujawsko-pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy opublikował przetarg na dostawę radiotelefonów stacjonarnych oraz zasilaczy sieciowych do radiotelefonów dla Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Przedmiotem zamówienia jest 40 kompletów radiotelefonów pracujących w paśmie VHF zgodnie ze standardem ETSI DMR.

Sprzęt wchodzący w skład przedmiotu zamówienia musi być fabrycznie nowy i nieuszkodzony. Wymagana jest pełna współpraca z radiotelefonami MOTOTRBO DMR serii 2000 użytkowanymi w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w zakresie połączeń grupowych, indywidualnych, statusów i wiadomości tekstowych w trybie cyfrowym oraz autoryzacji dostępu przy pomocy klucza.

Radiotelefony muszą mieć możliwość programowania drogą radiową: zaprogramowania min. 160 kanałów, wyświetlanej nazwy kanału (min 12 znaków alfanumerycznych); pracy z dużą lub małą mocą nadajnika, ustawienia dowolnego kanału do pracy w skaningu zarówno w trybie cyfrowym i analogowym.

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w kwocie 1.800. Kryteria oceny ofert to cena (90%) oraz termin realizacji (10%). Termin składania ofert upłynął dzisiaj o godzinie 11. Otwarcie ofert nastąpiło o godzinie 11:15. Przed otwarciem ofert zamawiający podał, iż na sfinalizowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 80 tys zł brutto.

Oferty złożyli (kolejność od najniższej ceny brutto):

1. ABEKOM PLUS Sp. z o.o. (Szczecin) – 74 791,00 zł

2. ALFA RADIO Jarosław Kaźmierczak (Bydgoszcz) – 74 800,00 zł

3. RADKOM Sp. z o.o. (Gdynia) – 77 411,28 zł

4. PERFECT P. Mieszkowski, B. Tarnawska s.c. (Warszawa) – 77 736,00 zł

5. SILESIA TRANSPORT Sp. z o.o. (Katowice) – 106 764,00 zł

Termin wykonania firma SILESIA TRANSPORT określiła na 40 dni od daty zawarcia umowy, pozostałe firmy zadeklarowały dostarczenie sprzętu w 30 dni. Wszystkie firmy zaoferowały 24 miesiące gwarancji.

Źródło: bip.bydgoszcz.uw.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń