Zestawienie ofert w przetargu na sprzęt radiokomunikacyjny dla CBŚP

HYTERA kamuflaż

Niedawno opisywaliśmy – ogłoszony przez Komendę Główną Policji – przetarg na dostawę sprzętu radiokomunikacyjnego dla Centralnego Biura Śledczego Policji. Dotarliśmy do zestawienia złożonych ofert.

Przypomnijmy iż CBŚP zajmuje się walką z przestępczością zorganizowaną, a zamówienie na sprzęt, który ma trafić do wspomnianej jednostki zostało podzielone na dwie części:

Zadanie 1: Dostawa i instalacja 2 zestawów radiokomunikacyjnych DMR sterowanych przez sieć TCP/IP (m.in. radiotelefon VHF z możliwością szyfrowania algorytmem ARC4 o długości klucza 40 bitów, zasilacz buforowy, konsola IP z głośnikiem do nasłuchu);

Zadanie 2: Dostawa 16 radiotelefonów kamuflowanych DMR (m.in.: radiotelefon VHF z możliwością szyfrowania algorytmem ARC4 o długości klucza 40 bitów, akumulatory, ładowarka oraz zestaw audio i inne akcesoria umożliwiające pracę w kamuflażu, w tym induktor, pętla indukcyjna, odbiornik indukcyjny douszny, PTT bezprzewodowy, nasobny zestaw bluetooth, zestaw przewodowy z PTT typu Torpedo, słuchawki przewodowe douszne, pas elastyczny na rzep do mocowania radiotelefonu i akcesoriów oraz antena VHF do zastosowań kamuflowanych „sznurkowa” do ułożenia na ciele użytkownika ).

Zamówienie ma być zrealizowane do 22 grudnia br. W postępowaniu wzięły udział trzy firmy.

Zadanie 1: TRX s.c. z Białegostoku; cena brutto: 36 300,00 zł; 37 miesięcy gwarancji;

Zadanie 1: RADMOR S.A. z Gdyni; cena brutto: 43 480,50 zł; 24 miesiące gwarancji;

Zadanie 2: Perfect s.c. z Warszawy; cena brutto: 136 896,54 zł; 36 miesięcy gwarancji;

Wszystkie firmy zaoferowały termin wykonania i warunki płatności zgodne z SIWZ. Oferty z zadania 1 mieszczą się w kwocie, którą Policja zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia (49 421,60 zł brutto), natomiast oferta firmy Perfect s.c. na realizację zadania 2 przekracza założoną kwotę o dokładnie 20 143 zł brutto.

Źródło: przetargi.policja.pl & cbsp.policja.pl; Fot.: Radkom Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń