Warmińsko-mazurska Policja zakupi łącznie 171 radiotelefonów DMR

policja-warmi-mazur-komenda-wojewodzka

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie ogłosiła zamiar wyłonienia dostawcy radiotelefonów i przemiennika, pracujących w systemie DMR, oraz analogowym. Łącznie planowany jest zakup do 8 marca 2019 roku 171 radiotelefonów, przy czym 20 sztuk jako opcja.

Mają to być w szczególności:

  • radiotelefony przewoźne w ukompletowaniu standardowym – 31 kompletów,
  • radiotelefony przewoźne w ukompletowaniu kamuflowanym z anteną – 26 kompletów,
  • radiotelefony przewoźne w ukompletowaniu biurkowym – 3 komplety,
  • stacja retransmisyjna DMR z duplekserem – 1 szt.
  • radiotelefony noszone DMR z dodatkową baterią – 80 kompletów (zamówienia gwarantowane – 60 kompletów plus opcjonalnie, dodatkowo – 20 kompletów),
  • radiotelefony noszone z dodatkowa baterią w ukompletowaniu z elektronicznymi ochronnikami słuchu o regulowanym tłumieniu – 31 kompletów,
  • ładowarki wielopozycyjne – 4 szt.

wraz z niezbędnym oprogramowaniem, sterownikami i licencjami. Warto zapoznać się z załącznikiem nr. 8 do SIWZ, ponieważ niektóre wymagania są specyficzne dla Policji, oraz dla posiadanego przez nią aktualnie sprzętu.

Jako kryteria oceny przyjęto cenę z wagą 76%, oraz oferowany okres gwarancji (pozostałe 24%). Przy czym każdy miesiąc powyżej minimalnych 36 daje dwa punkty, aż do pełnych 24 przy 48 miesiącach gwarancji.

Oferty można składać do dzisiaj tj do 3 grudnia 2018 roku, do godziny 10:00. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się podmioty, które w ciągu ostatnich 3 lat wykonali co najmniej jedną dostawę sprzętu radiokomunikacyjnego o wartości minimum 250 tys. złotych i mogą wykazać się stosownymi rekomendacjami. Jednakże w przypadku wspólnego ubiegania się kilku wykonawców, możliwe jest przy rozpatrywaniu spełnienia powyższego warunku sumowanie wartości zrealizowanych przez nich dostaw.

Źródło i fot: http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń