W Rzeszowie ruszył przetarg na modernizację sieci radiowej wojewody

Podkarpacki-Urzad-Wojewodzki-w-Rzeszowie-logo

Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie ogłosił przetarg na dostawę urządzeń teleinformatycznych i przemienników radiowych w ramach Modernizacji Radiowej Sieci Zarządzania Wojewody Podkarpackiego. Przedmiotem przetargu jest dostawa serwera, zintegrowanego komputera All-in-One (3 szt.), przemiennika radiowego DMR (2 szt.), sterownika do Motorola GM360 oraz oprogramowania i akcesoriów.

Sprzęt musi być w pełni kompatybilny z istniejącymi urządzeniami Motorola GM950 i GM360 (praca w trybie analogowym) oraz z urządzeniami Motorola DM3600 oraz DM3601 (praca w trybie cyfrowym) wykorzystywanymi przez Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Sterowniki muszą umożliwić zarządzanie radiotelefonami Motorola GM360 na odległość do 500 metrów.

O wyborze zwycięskiej firmy w 100% zdecyduje najniższa cena. Wysokość wymagane wadium wynosi 2000 zł. Oferty należy składać do 18.06.2013 do godziny 10:00.

Źródło: bip.rzeszow.uw.gov.pl

Dodaj komentarz

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń