Vertex Standard świętuje 60 lat istnienia firmy

Vertex-Standard-60-years

W roku 2016 przypada okrągły jubileusz 60 lat istnienia firmy Vertex Standard, jednego z liderów branży radiokomunikacyjnej na świecie. Firma została założona w 1956 roku w Tokyo.

Od 1956 r. firma Vertex Standard jest przodującym na świecie dostawcą profesjonalnych, przystępnych cenowo rozwiązań z zakresu radiotelefonów, które zwiększają produktywność biznesu i bezpieczeństwo publiczne na przestrzeni wielu działów przemysłu. Firma Vertex Standard skupia się wyłącznie na oferowaniu szerokiego portfolio analogowych i cyfrowych radiotelefonów, włączając szeroko zakrojone usługi posprzedażowe i pomoc, tym samym dążąc do pełnego zadowolenia klienta.

Korzystając z szerokiej i starannie dobranej sieci partnerów sprzedaży pośredniej działających w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, firma dokłada wszelkich starań, aby zrozumieć unikalne wymagania klienta dotyczące komunikacji i związanych z nią wyzwań oraz dążąc do opracowania możliwie najlepszych radiotelefonów zapewniając wysoką jakość bez kompromisów. Vertex Standard osiąga to starając się zachować równowagę między wydajnością a wytrzymałością stosując zasady inżynierii precyzyjnej. Niezmienne zaangażowanie w zapewnianie jakości jest bezsprzeczne biorąc pod uwagę szerokie zastosowanie gamy kompaktowych i wielofunkcyjnych radiotelefonów, które opracowano zgodnie ze specyfikacjami IP oraz standardem MIL-STD stawiając na maksymalną jakość i umożliwiając łączenie się bez kompromisów.

Obejrzyj Video korporacyjne:

{youtube}Ad3SjLj2r4k{/youtube}

Źródło: Vertex Standard

Vertex Standard – informacje

Vertex-Standard-logoFirma Vertex Standard LMR, Inc., założona w 1956 r. i posiadająca siedzibę w Tokio, jest globalnym producentem sprzętu do dwukierunkowej komunikacji radiowej. W regionie EMEA sprzedażą i serwisem radiotelefonów zajmuje się sieć dystrybutorów. Vertex Standard jest też producentem systemu EVX-Link oraz radiotelefonów DMR serii eVerge.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń