Rozstrzygnięta aukcja na DMR. Hytera w Policji

hytera-dmr-w-policji

W ubiegły piątek odbyła się aukcja elektroniczna w przetargu na dostawę sprzętu cyfrowego DMR dla policji przygranicznej. Aukcja została podzielona na dwie części. Pierwsza dotyczyła dostawy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, druga na terenie podlaskiego. Według nieoficjalnych informacji pierwsze zadanie wygrała firma NEXRAD Telecom oferując sprzęt MOTOTRBO Motorola. Drugie zadanie wygrała firma RADMOR, oferująca sprzęt Hytera.

Firma NEXRAD musiała zmniejszyć znacznie cenę w porównaniu do pierwotnej oferty. Jeśli wyniki się uprawomocnią i zostanie podpisana umowa z Policją, będzie to pierwsze wdrożenie firmy Hytera w polskiej Policji.

Przypomnijmy, iż w postępowaniu wpłynęły 4 oferty, z czego propozycja RADMORU była najkorzystniejsza cenowo. Następnie firma NEXRAD wniosła odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej. W wyniku orzeczenia KIO Policja dokonała ponownej oceny ofert i ostatecznie do aukcji zostały zaproszone 3 firmy (odrzucono ofertę konsorcjum firm IT.expert i Bytomskiej Spółki Informatycznej COIG 4 S.A.).

Źródło: własne Fot. RTcom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

radioexpo

Aktualności

Zobacz również

Pytania? Zadzwoń